– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Blatský dvůr, Borkovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Blatský dvůr [Zvětšit - nové okno]
27 4
Umístění: Na samotě mezi Borkovicemi (1 km) a Veselím nad Lužnicí (5 km), na okraji přírodní rezervace Borkovická blata. Okolní krajina je vhodná pro cykloturistiku, v kraji je mnoho kulturních památek a přírodních zajímavostí. Rozsáhlé borové lesy v okolí zvou k procházkám nebo projížďkám v koňském sedle či kočáře. Ke koupání láká Vlkovská vodní nádrž.
Ubytování: Osm apartmánů, 2- až 5-lůžkových, každý s vlastní kuchyní (zařízenou vším potřebným), posezením s TV+SAT, koupelnou se sprchovým koutem a WC, ložnicí a přístupem na Internet (WiFi). Rozlehlá zahrada s bazénem a venkovním posezením.
Cena: Sezóna (měsíce 07, 08 + Silvestr): 390 Kč/os/noc (děti 2-10 let 290 Kč/os/noc, do 2 let 170 Kč). Mimosezóna: 285 Kč/os/noc (děti 2-10 let 170 Kč, do 2 let zdarma). Zvířátko 150-190 Kč/noc. Ceny platí pro týdenní pobyty při ubytování min. 2 osob (po dohodě jsou možné i víkendové pobyty). Ceny jsou včetně DPH, energií (i v zimě), povlečení i turistického poplatku. Pro hosty zdarma půjčení vodních kol!
Adresa: Penzion Blatský dvůr, Borkovice 105, 391 81 Veselí nad Lužnicí
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Blatský dvůr, Borkovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...