– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Ondrej, Liptovský Mikuláš

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Ondrej, Liptovský Mikuláš

Ubytování v soukromí Ondrej [Zvětšit - nové okno]
8
Umístění: V Liptovskom Mikuláši, pri ceste do Jasnej, 200 m od Kauflandu. V malej vzdialenosti: aquapark Tatralandia (3 km), Demänovská dolina (7 km) - Demänovské jaskyne, Chopok (Jasná) - lyžiarske trate, lanovky a vleky, možnosť horolezectva a horských túr. V okruhu 1 km 3 reštaurácie.
Ubytování: Privát pre 8 osôb, zvlášť vhodný pre rodiny s deťmi. Dve izby s TV, každá pre 3 osoby s možnosťou prístelky. 2 kúpeľne so sprchou WC a umývadlom. Kompletne vybavená kuchyňa so sporárkom, chladničkou, mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Miestnosť s PC pripojenom na Internet, WiFi pripojenie. Možnosť pobytu v záhrade (záhradné sedenie, gril, hojdačka a trampolina). K dispozícii sú spoločenské stolové hry. Parkovanie pre 2 autá v uzavretom dvore.
Cena: Leto (26.6.-30.8.) a zima (8.1.-31.3.): 2-3 osoby v izbe 12 EUR/os/noc, 4 osoby 11 EUR/os/noc, dieťa 3-12 rokov 10 EUR/noc, min. 3 noci. Zľavy na skipasy do Jasnej (napr. cca 25 % na 6-dňový). Mimosezóna: možnosť zľavy. Silvester (20.12.-7.1.): 2-3 osoby 16 EUR/os/noc, 4 osoby 15 EUR/os/noc, min. 4 noci. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.
Adresa: Privát Ondrej (ubytovanie v súkromí Ondrej), Ondrej Bobula, ALAMED, s.r.o., Demänovská cesta 67, 031 01 Liptovský Mikuláš. Kontaktná osoba: Alena Bobulová.
Poznámky: Ubytovanie je od roku 2018 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Alena (19. 8. 2012, 07.25)
Je mi ľúto, že bola pani Klimková nespokojná v našom ubytovacom zariadení. Pri prvom e-maili som si myslela, že pride pani Klimkova s manželom a 2 detmi.Cena dospelý 9€ dieta 7 ročne 7 € a 4 ročné 4 €v cene bol aj ubytovací poplatok pre mesto L.Mikuláš Preto som jej navrhala ubytovanie v 1 izbe. No neskôr som prisla na to , že vlastne pridu 2 rodiny, a tak som jej ponúkla či nechcú bývat v 2 izbách - tým by bolo cele naše ubytovacie zariadenie len pre nich, nakolko sú izby len pre 4 osoby.Kedze tam boli 4 deti /jedno 4 a tri 5-7 ročné napísala som jej i tú možnosť, že tam pridáme prístelok, ale upozornila som ju, že budú mať stiesnené pomery. Odpovedala mi, že radšej budú v 1 izbe.Cena za ubytovanie bola 36 € pre všetkých aj s turistickým poplatkom./jedno dieťa bolo zadarmo/ Keď prišli k nám okolo 21. hod., vo vedľajšej izbe už bola ubytovaná matka s 2 dospelými deťmi, naozaj neviem čo si varili na večeru a tiež či nemali nejaký príbor na izbe.Ubytovacie zariadenie opustili na druhý deň po 16. hodine, napriek upozorneniu ,že ak sú nespokojní je potrebné ubytovacie zariadenie opustiť do 12. hodiny. V záhrade je kryté záhradné sedenie pre minim 8 ludí, hojdačka pre dieťa do 3 rokov, hojdačka pre 3 osoby a trampolína s nosnosťou do 80 kg.
Lucie (16. 8. 2012, 10.30)
Uživatel zde byl ubytován od 6. srpna 2012 do 7. srpna 2012.
V tomto privátě jsme si rezervovali ubytování pro 6 osob a bylo nám řečeno, že můžeme s kamarádkou a našimi dětmi pobýt v jednom pokoji, což jsme brali jako plus. Bohužel jsme po příjezdu zjístili, že rezervovaný pokoj je tak malý, že po nanošení zavazadel jsme doslova neměli kudy chodit a má pouze 2 postele a zbylé 3 jsou přistýlky(rozkládací gauč a pérové lehátko), já jsem měla sice spát s dětmi, ale tím pádem jsem neměla k dispozici ani polštář ani peřinu. Zaplatit si majitel ovšem nechal za osob 6. V kuchyni neidentifikovatelný nepříjemný zápach a lednice příliš malá než aby se do poloviny vtěsnalo 6 osob (s ohledem na další hosty). Židle k dispozici pouze 4 a lžičky pro děti pouze 3. Dokonce i děti byly nespokojené s prostředím vůbec (okolí domu nehezké) a hned ráno jsme doslova utekli hledat jiné ubytování. Majitel byl velmi nepříjemný po tomto zjíštění a třebaže jsme byli \"ubytováni\" asi 18h než jsme našli náhradní pokoj, vyžadoval platbu za 2 noci a 6 osob. Na památku si kamarádka odvezla bloklou krční páteř z proleželé přistýlky a obě rozhodně nemůžeme toto ubytování doporučit.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Ondrej, Liptovský Mikuláš
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...