– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatová osada a autokemp, Chabařovice

100 % (1)

Chatová osada a autokemp, Chabařovice

mob. +420 606 126 253, +420 721 254 117 autokemp-chabarovice@seznam.cz
Chatová osada a autokemp [Zvětšit - nové okno]
114 0
Umístění: Na břehu přírodního koupaliště (Luční rybník) na severu Chabařovic. V podhůří Krušných hor, v blízkosti hraničního přechodu do Německa Petrovice, mezi městy Ústí nad Labem a Teplice. Možnost rybolovu v okolních rybnících. Výlety do Tiských stěn, do sportovního areálu Zadní Telnice, lanovkou na Komáří vížku a odtud po hřebenech Krušných hor do Adolfova nebo na Cínovec.
Ubytování: Kemp s možností stanování, parkování obytných přívěsů a ubytování ve 4-lůžkových chatkách. Společné sociální zařízení s teplou vodou, kuchyňka. WiFi připojení po celém areálu. Hospůdka se zahrádkou, možnost občerstvení i celodenního stravování. Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi, dbáme na dodržování nočního klidu. V areálu je přírodní koupaliště, volejbalové hřiště, stolní tenis, půjčovna loděk a kol. Kemp je v provozu od 01.03. do 30.09.
Cena: Malá chata (4-lůžková): 120 Kč/os/noc, min. 2 osoby. Velká chata (4-lůžková): 1-2 osoby 450 Kč/chata/noc, 3-4 osoby 600 Kč/chata/noc, přitápění za poplatek. Stany, karavany: osoba 60 Kč/noc (dítě do 15 let 40 Kč/noc), stan 60 Kč/noc, karavan 120 Kč/noc, obytný vůz 140 Kč/noc, el. přípojka 100 Kč/noc. Auto 80 Kč/noc, motocykl 40 Kč/noc, autobus 120 Kč/noc, pes 40 Kč/noc, zapůjčení povlečení 35 Kč/noc. Rekreační poplatek (osoby od 18 let) 15 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. V ceně je zahrnuto celodenní vstupné na koupaliště. Pro rodiny s dětmi (2 dospělí + 2 děti) sleva 15 % při pobytu na 7 a více nocí.
Adresa: Chatová osada a autokemp Chabařovice, Přestanovská 685, 403 17 Chabařovice. Provozovatel: Petr Richter.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (8. 2. 2016, 23.41)
Uživatel zde byl ubytován od 19. srpna 2015 do 25. srpna 2015.
Kemp jsme vybírali podle ceny v okolí Ústí nad Labem s tím, že jsme měli v plánu podnikat výlety do okolních měst a Krušných hor. A byla to asi ta nejlepší volba: Dřevěné chatky rozdělené do dvou ubytovacích jednotek se čtyřmi lůžky. Pokud by byla chatka obsazená, nebylo by kvůli slabým stěnám příliš soukromí. Protože ale kemp nebyl plně obsazený, chválíme nejen celkový klid v kempu ale i to, že personál obsazoval chatičky tak, že byla obsazená vždy pouze polovina chatky - VELMI CHVÁLÍM! Pouze poblíž projíždějící vlaky idylický klid mírně kazily. Sprchy a záchody velmi čisté. K dispozici i společná chatka pro přípravu jídla a ve vrátnici možnost sledovat TV - ani jedno jsme nevyužili. V areálu příjemné koupaliště a super hospůdka s dobrým jídlem (česká kuchyně, pizza), pivem a venkovním i vnitřním posezením, kde jsme se stravovali. V areálu kempu WiFi internet ;-) Dojezdová vzdálenost - VŠUDE BLÍZKO (Ústí, Teplice, Děčín, Most, Drážďany a příroda Krušných hor. Ubytování VELICE chválím a všem nenáročným výletníkům, kteří rádi ušetří a dají přednost přírodě před luxusem DOPORUČUJI!!!
Poměr cena / kvalita100 %Čistota90 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatová osada a autokemp, Chabařovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...