– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rodinný naturistický kemp Dobrá lúka, Pliešovce - Zaježová

?? %

Rodinný naturistický kemp Dobrá lúka, Pliešovce - Zaježová

mob. +421 908 528 884, +421 915 077 988 info@dobraluka.eu
Rodinný naturistický kemp Dobrá lúka [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Na lúkach lazníckej osady Rimáň v pohorí Javorie, 2,5 km nad centrem Zaježovej, v doline Rimánskeho jarku. Kolem kempu prechádza červená turistická značka vedúca zo Zaježovej do osady Polomy. Okolná krajina pozostáva z lesov a lúk. Prírodné kúpanie vo vodnej nádrži Pliešovce 11 km.
Ubytování: Rodinný naturisticko-nudistický kemping s farmou (domáce zvieratá, kone). V kempe je 20 miest pre stanovanie, 2-lôžkový karavan na prenájom, prípojky na elektrinu, toalety, sprchy, bar, jedáleň, kuchyňa, práčka. Vykurovaný bazén, suchá sauna. Ohnisko, možnosť grilovania. Kemp je v prevádzke od 30.04. do 15.09. Kemp ponúká aj ďalšie možnosti ubytovania (maringotka, apartmán). V zimnom období sa ubytovanie volá Modrá farma.
Cena: Stanovanie: osoba 5 EUR/noc (dieťa do 4 rokov zdarma, dieťa 4-12 rokov 4 EUR/noc), stan 12,5 EUR/noc (mimo letné prázdniny 10 EUR/noc). Karavan na prenájom pre 2 osoby: 280 EUR/karavan/týždeň (mimo letné prázdniny 200 EUR/karavan/týždeň). Auto a motocykel zdarma. Sprchovanie zdarma. Rekreační poplatek 0,50 EUR/os/noc.
Adresa: Naturistický kemp Dobrá lúka (Naturisten camping Dobra luka, farma Dobrá lúka), osada Rimáň, Margo a Mark den Houting, Zaježová 66, 962 63 Pliešovce
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rodinný naturistický kemp Dobrá lúka, Pliešovce - Zaježová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...