– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Jelenec, Jelenec - Remitáž

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Kemp Jelenec, Jelenec - Remitáž

Tríbeč / CHKO Ponitrie / Tekov
Kemp Jelenec [Zvětšit - nové okno]
57 0
Umístění: Pod pohorím Tribeč, 2 km od Jelenca, medzi okresnými mestami Nitra (15 km) a Zlaté Moravce (15 km). Miestna rekreačná oblasť Remitáž, v ktorej sa nachádza aj cca 200 rekreačných súkromných chát. Pri autocampingu dve jazerá (vodné športy, požičanie vodných bicyklov, rybolov). Turistika (hrad Gýmeš, pod ním gaštanica, najstaršia v Strednej Európe).
Ubytování: Kemp s možnosťou stanovania, kempovania a ubytovania v chatách. Chatová oblasť ATC Jelenec má 10 chát (4- až 7-lôžkových) s kapacitou 57 lôžok. Chaty sú vybavené pitnou vodou a WC. Hosťom je k dispozícii sociálna budova (WC a sprchy). V areáli kempu je spoločenská miestnosť (TV programy a satelit). 57 miest pre karavany a stany, možnosť napojenia karavanu na el. energiu. Plocha na kempovanie je trávnatá s asfaltovou cestou. Kemp je otvorený od 15.5 do 30.9.
Cena: Chatová osada: 1-2 noci 7 EUR/os/noc, 3 noci a viac 6 EUR/os/noc, osoba na príležitostnom lôžku 4 EUR/noc. Autocamping: osoba 2,50 EUR/noc, auto 2 EUR/noc, autobus 2,50 EUR/noc, stan 1,50 EUR/noc. Rekreačný poplatok obci Jelenec 0,2 EUR/os/noc.
Adresa: ATC Jelenec (autokemp Jelenec, kemp Jelenec, camp Jelenec), Ľuboš Tkáč, Remitáž, 951 73 Jelenec
Poznámky: Kemp je mimo prevádzky (stav v roku 2019). Plánuje sa otvorenie v roku 2020.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Jelenec, Jelenec - Remitáž
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...