– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Jordán, Velemín u Lovosic - Oparno u Lovosic

?? %
mob. +420 602 200 205 (Lenka Slezáková), +420 602 232 557 (Miloslav Slezák) bezvakempy@gmail.com
Kemp Jordán [Zvětšit - nové okno]
210 10
Umístění: V Opárenském údolí v Českém středohoří, pod horou Lovoš, v katastru Malých Žernosek poblíž obce Opárno u Lovosic. Z vlakové zastávky Opárno pěšinou lesem 10 minut. Příjemná cyklostezka Opárenským údolím vede přímo kolem areálu. Město Lovosice 5 km.
Ubytování: Velké rekreační středisko (kemp) s pokoji v hlavní budově, chatkami i možností stanování. Středisko je vhodné pro letní dětské tábory, školní výlety, sportovní soustředění, jako školicí středisko pro firmy, výcvikové pobyty se psy, oslavy i pro rodiny, dostatek soukromí pro několik skupin. Ve středisku je fotbalové hřiště, 2 hřiště na volejbal, 2 bazény, stoly na stolní tenis. Bezplatné WiFi. Ohniště, venkovní gril. Velký sál (až 150 osob) i menší klubovna s barem. Bistro s nápoji a specialitami na grilu. Možnost parkování aut i karavanů. Dřevěné chatky (28x 5 lůžek, v každé světlo, skříňky, stolek a židle). Pokoje v budovách (2-až 7-lůžkové), v budově A mají pokoje vlastní koupelnu, v budově B společné soc. zařízení.
Cena: Stanování: 100 Kč/os/noc, děti do 15 let 50 Kč/os/noc, za stan se již nic nepřiplácí, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Pokoje a chaty: 290 Kč/os/noc, s plnou penzí 490 Kč/os/noc, ceny platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc, pro větší skupiny slevy. Další poplatky: parkování auta 25 Kč/noc nebo 140 Kč/týden, karavan či obytný vůz 95 Kč/noc nebo 550 Kč/týden, pes 50 Kč/noc.
Adresa: Rekreační středisko Oparno (též Kemp Jordán), Velemín - Oparno (Opárno), 410 02 Lovosice. Majitel: Odborový svaz pracovníků zemědělství a výživy - Asociace svobodných odborů České republiky. Provozovatelé: Lenka Slezáková a Miloslav Slezák, Bezva Kempy. Informace poskytla: Kristýna Tomanová.
Aktualizace:
Video: Video prohlídka areálu Kempu Jordán (RS Oparno)

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Jordán, Velemín u Lovosic - Oparno u Lovosic
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...