– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Camp Josef, Dubňany u Hodonína

?? %
mob. +420 721 022 279, +420 608 857 059 campjosef@seznam.cz
Camp Josef [Zvětšit - nové okno]
30 10
Umístění: Na samotě na klidném místě v srdci vinařské oblasti jižní Moravy, 1,5 km od obce Dubňany, 10 km od Hodonína. Kolem kempu vede cyklostezka. V okolních lesích sběr jedlých hub a lesních plodů. Tipy na výlet: zámek Milotice, Strážnice, ZOO Hodonin, větrný mlýn Bukovany, vinné sklípky Pod Dubňansků horů a Šidleny. Veřejné koupaliště s tobogánem 2 km.
Ubytování: Malý kemp s rodinnou atmosférou, bazénem, chatkami a možností stanování. Dvě dřevěné chaty s celkovou kapacitou 30 míst (první chatka 12 lůžek, druhá chatka 2x9 lůžek, každý pokoj má vlastní vchod). Možnost postavení stanů a karavanů. Sprchy, toalety, kuchyňka k letnímu vaření, gril, udírna, otevřené ohniště a WiFi. Pitná voda. Ochutnávky vín ve vinném sklípku. V areálu kempu je restaurace a dětské hřiště. V sousedství kempu jsou stáje a výběhy koní. Kemp je v provozu pouze v letní sezóně (od 1.5.). V sousedství kempu provozujeme malý Penzion U Janky.
Cena: Chatky: 350 Kč/os/noc (dítě do 15 let 250 Kč/noc), včetně povlečení, nutné je zaplacení min. 75 % lůžek v pokoji (tzn. v chatkách min. 5-6 lůžek), od 01.07. do 31.08. se upřednostňují týdenní pobyty. Kemp: osoba 150 Kč/noc (dítě 100 Kč/noc), stan 130 Kč/noc, karavan 250 Kč/noc, el. přípojka 100 Kč/noc. Auto 60 Kč/noc, motorka50 Kč/noc, pes 50 Kč/noc. Ceny jsou konečné, zahrnují i používání bazénu.
Adresa: Camp Josef (ATC Josef) a Penzion U Janky, Důl Josef 828, 696 03 Dubňany u Hodonína. Kontaktní osoby: Jana Jankovičová a pí. Brablcová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Camp Josef, Dubňany u Hodonína
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...