– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Vodník, Jur nad Hronom

100 % (1)
mob. +421 905 345 738 jurob@slovanet.sk
Kemp Vodník [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V malom lesíku pri obci Jur nad Hronom neďaleko Levíc a Želiezoviec. V tesnej blízkosti je splavná rieka Hron. V Juru nad Hronom stredisko pre oddych Jurský park, športová plocha (tenis, volejbal, basketbal, futbal), rybníky pre športový rybolov, 250 m futbalové ihrisko. Kúpalisko Margita-Ilona 5 km. Kamenný hrad Levice 10 km. Občerstvenie, pizzeria 350 m od kempu.
Ubytování: Kemp pre vodákov, rybárov, cykloturistov a nadšencov prírody s možnosťou stanovania, parkovania karavanov a chatkami. Moderné, jednoduché chatky, v každej sú 4 lôžka, elektrina a malá terasa. Spoločné WC a spŕchy, vhodné aj pre telesne postihnutých návštevníkov. Možnosť prepravy vodákov, člnov a ostatnej vodáckej výbavy, požičovňa člnov. Pódium na rôzne kultúrne a spoločenské podujatia a na organizovanie letných zábav a tancovačiek. Spoločenská miestnosť s TV, kuchynkou, chladničkou a práčkou.
Cena: Stany a karavany: stanovanie 5 EUR/os/noc (vrátane stanu), karavan 7 EUR/os/noc. Chatky: 10 EUR/os/noc, min. 3 osoby v chatke. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Ceny sú platné po celú sezónu, aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Kemping Vodník (camping Vodník), Jur nad Hronom 179, 935 57 Jur nad Hronom. Prevádzkovateľ: Paed Dr. Ján Füri.
Aktualizace:
Video: Vodácký camping Vodník

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (21. 6. 2016, 11.53)
Uživatel zde byl ubytován od 19. června 2016 do 20. června 2016.
Výborné ubytování ! Sice jsem přespal pouze jednu noc, ale prostředí a okolní klid ve mě vyvolal touhu se sem vrátit na celou dovolenou. Majitel kempu vymyslel program na cca 4 dny. 1. den loď, 2. den termální koupání, 3. den výlet do Tater. 4. den druhá část splavování Hronu. Vřele doporučuji všem motorkářům, aby si zkusili tuto motodovolenou.
Poměr cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Vodník, Jur nad Hronom
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...