– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Camping v ráji, Rovensko pod Troskami - Liščí Kotce

?? %
mob. +420 770 660 775 (recepce), +420 608 094 647 (správce) rezervace@campingvraji.cz
Camping v ráji [Zvětšit - nové okno]
144
Umístění: V přírodě Českého ráje, v rozptýlené osadě Liščí Kotce, 1,7 km od Rovenská pod Troskami, na pěkném místě s výhledem na hrad Trosky. V místě je zastávka letních cyklobusů. Vlaková stanice Seminova Lhota 1,4 km, Rovensko pod Troskami 1,5 km. V Rovensku je fotbalové hřiště, antukový kurt, víceúčelové hřiště, nová sportovní hala i zimní stadion s přírodním ledem. Borecké skály s vyhlídkami 3 km.
Ubytování: Rekreační středisko s kempem a mnoha druhy ubytování pod střechou. V areálu je restaurace (o víkendech grilujeme), pískoviště, skluzavky i trampolíny, ohniště, minigolf, hřiště na nohejbal, travnaté plochy pro hry. Chatky (120 osob): v chatkách jsou patrové postele, osvětlení, bez elektrických zásuvek. Pokoje v budovách (22 osob): 2- až 6-lůžkové, společné soc. zařízení v budově. Kemp: 6 stání pro karavany včetně elektrické přípojky, plocha pro umístění 50 stanů. Společné toalety, sprchy s teplou vodou, kuchyňka s vařiči a pracovními stoly, lednička. Ve středisku jsou i dražší možnosti ubytování (apartmány a jurty).
Cena: Stany a karavany: osoba 50 Kč/noc, stan 80 Kč/noc, karavan 200 Kč/noc, el. přípojka 80 Kč/noc. Chatky: 155 Kč/lůžko/noc, min. 2 osoby, i při ubytování jen na 1 noc, prostěradlo v ceně, povlečení vlastní nebo za 45 Kč/os/pobyt. Pokoj v budově: 280 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc, prostěradlo v ceně, povlečení vlastní nebo za 45 Kč/os/pobyt. Parkování: auto 50 Kč/noc, motocykl 30 Kč/noc, autobus 150 Kč/noc. Rekreační poplatek 20 Kč/os/noc (pouze dospělí). Žeton na sprchu 20 Kč. Domácí zvíře 50 Kč/noc. Snídaně (švédské stoly) 110 Kč (děti do 12 let 70 Kč). Ceny jsou včetně DPH. Výrazné slevy pro školy.
Adresa: Camping v ráji (dříve rekreační středisko Palda), Liščí Kotce 10, 512 63 Rovensko pod Troskami. Kontaktní osoba: Marcela Smrčková.
Aktualizace:
Video: Letecký pohled na rekreační středisko

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Camping v ráji, Rovensko pod Troskami - Liščí Kotce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...