– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Autokemp Kempík Olbec, Olbramkostel

?? %
mob. +420 725 039 673 radek.manhalter@campz54all.cz
Autokemp Kempík Olbec [Zvětšit - nové okno]
60 0
Umístění: V klidném rozlehlém údolí u obce Olbramkostel, na břehu rybníka Neplech vhodného k rybaření (povolenku možné zakoupit přímo v kempu). 12 km severně od Znojma, mezi chráněnou oblastí Jevišovky a Národním parkem Podyjí. V okolí je mnoho cyklostezek a také trasy pro pěší turistiku. Do 10 km se nachází Vranov nad Dyjí, Bítov, Cornštejn, Jevišovice, Bukovina, rakouský Hardegg, Znojmo a spousta jiných turistických a historických objektů.
Ubytování: Kemp s ubytováním v revitalizovaných chatkách, s plochou pro parkování karavanů, zatím bez možnosti stanování (část kempu prochází rekonstrukcí). V kempu je 12 prostorných 5-lůžkových bungalovů, vhodných pro rodiny s dětmi i pro rekreační rybáře. V každém bungalovu jsou 2 pokoje, vlastní kuchyňka (lednice s mrazáčkem, rychlovarná konvice, el. dvouplotýnkový vařič) a koupelna, možnost přitápění přímotopy. Bufet Plecháč.
Cena: Bungalovy - léto (1.7.-2.9.): 1.561 Kč/chata/noc (tj. při 4 osobách 390 Kč/os/noc), jen týdenní pobyty (so-so). Bungalovy - mimosezóna: 2 noci 1.740 Kč/chata/noc, 3 noci 1.690 Kč/chata/noc, ..., 7 nocí 1.490 Kč/chata/noc, v ceně jsou max. 4 osoby v chatě. Stanování: mimo provoz. Domácí mazlíček 100 Kč/noc. Povlečení 100 Kč/os/pobyt. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, energie, sprchy atd.).
Adresa: Kemp Kempík Olbec (dříve ATC Mexiko), Olbramkostel 192, 671 51 Olbramkostel. Majitel: obec Olbramkostel. Provozovatel: CAMPZ54ALL s.r.o. Kontaktní osoba: Radek Manhalter.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autokemp Kempík Olbec, Olbramkostel
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...