– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Nová pohoda, Skalice u Plané nad Lužnicí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Kemp Nová pohoda [Zvětšit - nové okno]
37 30
Umístění: Nedaleko řeky Lužnice, 1 km pod obcí Skalice, kde lišky dávají dobrou noc. Přístup od obce Skalice. Obklopeno lesy, rybníky, řekou Lužnicí, neřkuli jihočeskou divočinou. Planá nad Lužnicí 7 km. Upozornění: kemp Nová pohoda není tentýž co kemp Pohoda v Roudné (ten se nachází na druhé straně Lužnice).
Ubytování: Malý pohodový kemp. 2x chata pro 6 osob, 7x pokoj pro 3-4 osoby, louka pro stany a karavany. Všechny druhy ubytování jsou v podstatě bezbariérová (jen u jedné 6-lůžkové chaty jsou dva nízké schůdky). Společná kuchyňka a sociální zařízení. Posezení s přáteli v kempové hospůdce Na Mýtince.
Cena: Lůžko 150 Kč/noc (se vším všudy: s teplou sprchou, el. proudem, autem i psem). Cela chata (6 osob): 700 Kč/chata/noc, mimo sezónu při 2 osobách 350 Kč/chata/noc. Poplatek obci se neplatí. Auto (ubytovaní v chatách neplatí) 25 Kč/noc, karavan 50 Kč, stan 30 Kč, osoba (stan, karavan) 30 Kč, dítě od 6 let 15 Kč, pes bez poplatku.
Adresa: Kemp Nová pohoda (camp Nová pohoda, ATC Nová pohoda, kemping Nová pohoda), Skalice u Plané nad Lužnicí. Kontaktní: Jana Kohoutová, Roudná 35, p. Soběslav 392 01.
Poznámky: V roce 2013 uvedená provozovatelka skončila s provozováním kempu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Nová pohoda, Skalice u Plané nad Lužnicí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby