– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Autokemp Oáza, Chudčice

?? %
mob. +420 777 345 532 havlin021@email.cz
Autokemp Oáza [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: V Chudčicích u Brněnské přehrady, mezi městečky Kuřim a Veverská Bítýška. V okolí najdete turistické stezky k výletům na kole či pěšky. Kemp se nachází uprostřed Chudčic, nedaleko obecního úřadu. Přístaviště výletních lodí po Brněnské přehradě je vzdálené 1,5 km od kempu (zastávka Veverská Bítýška). Koupání na přehradě poskytuje několik pláží, nejbližší je od kempu vzdálená 1 zastávku parníkem.
Ubytování: Udržovaný a klidný retro kemp s dlouhou tradicí, s chatkami a plochou 1 ha pro vlastní stany či karavany. Chatky jsou 4-lůžkové (4x). Sociální zařízení se nachází v samostatné budově. Uvnitř areálu je občerstvení s venkovním posezením (otevírací dobu je potřeba ověřit). Ohniště na vyhrazených místech, hřiště pro míčové hry, možnost hraní kuželek, dětské prolézačky, houpačky a pískoviště. Parkování je zajištěno uvnitř areálu, který je osvětlen a oplocen.
Cena: Kemp: osoba 140 Kč/noc (dítě 7-18 let 100 Kč/noc, do 6 let zdarma), malý stan 80 Kč/noc, velký stan 120 Kč/noc, karavan 110 Kč/noc, autokaravan 130 Kč/noc, elektrická přípojka 200 Kč/noc, auto 80 Kč/noc, motorka 90 Kč/noc. Chatky: 430 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby v chatce. Pes 60 Kč/noc. Ceny jsou platné po celou sezónu, i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Autokemp Oáza (ATC Oáza), Chudčice 46, 664 71 Veverská Bítýška. Provozovatel: Miroslav Havlín.
Poznámky: Informace o okolí najdete na webu www.Prygl.net.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autokemp Oáza, Chudčice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...