– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Autocamp Obora, Brno - Bystrc

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

51 % (7)
Autocamp Obora [Zvětšit - nové okno]
130 6
Umístění: Ve výletní osadě Obora v lesích v těsné blízkosti Brněnské přehrady. Dobré autobusové spojení s městem Brnem (IDS, Brno-Bystrc 15 minut jízdy). Hosté mohou využít rovněž romantickou lodní dopravu parníkem (v blízkosti přístaviště Hrad Veveří a Rokle). Restaurace Stará prádelna 2 km. Výborné východisko pro výlety na kole po okolí Brna.
Ubytování: Kemp s téměř 100letou tradicí na rozlehlé ploše 6 ha. V kempu jsou chatky (bungalovy) s kapacitou až 160 lůžek v 1- až 5-lůžkových pokojích i prostor pro stany a karavany. Soc. zařízení v samostatné budově. Občerstvení uvnitř areálu - bistro s venkovním zastřešeným posezením, možnost snídaní. WiFi zdarma. Hřiště pro míčové hry. Po dohodě na recepci možnost využít ohniště. Parkování uvnitř areálu, který je osvětlen a oplocen. Kemp lze využívat také pro školní výlety, sportovní akce a soustředění. Kemp je v provozu 1.6.-30.9.
Cena: Chaty: 2 a více nocí 250 Kč/os/noc (dítě 3-12 let 200 Kč/os/noc), při ubytování jen na 1 noc 370 Kč/os, i při ubytování jen 1 osoby v chatě, povlečení je v ceně. Stany a karavany: osoba 100 Kč/noc (dítě 2-12 let 50 Kč/noc), stan 80 Kč/noc, obytný vůz 190 Kč/noc, karavan 160 Kč/noc, el. přípojka 60 Kč/noc, automobil 60 Kč/noc, motocykl 60 Kč/noc, pes 40 Kč/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platné po celou sezónu.
Adresa: Autocamp Obora (ATC Obora, kemp Obora), Rakovecká 72, 635 00 Brno-Bystrc. Vedoucí kempu: Roman Hájek. Vedoucí recepce a kontaktní osoba: Simon Hájek.
Poznámky: Kemp Obora je v roce 2021 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

70 % (16. 8. 2016, 19.11)
Uživatel zde byl ubytován od 11. srpna 2016 do 14. srpna 2016.
Autocamp Obora navštěvujeme třetím rokem každé léto do velké chaty a jsme velmi spokojeni.Služby absolutně odpovídají poměru výkon-cena. Personál je vstřícný, prostředí čitě uklizené, posekaná tráva, toalety s teplou sprchou a hlavně skvělá domácí kuchyně pana majitele. Podotýkám, že kemp navštěvuejeme s dětmi a proto nám na službách záleží. Ráda bych reagovala na předešlou recenzi z Velkého Týnce, kde mě zaráží, kde vzali takové negativní hodnocení, jelikož ve stejnou dobu jsme byli v kempu též a byli jsem spokojeni. Privat je zřetelně označen, nelze si nevšimnout a dokonce ani naše děti nenapadlo tento prostor privat naštívit.Pán byl tedy evidentně zvědavý. Kemp kempařům doporučujeme.
Poměr cena / kvalita70 %Čistota80 %Personál90 %Okolní prostředí80 %Stravování90 %
(15. 8. 2016, 22.18)
Uživatel zde byl ubytován od 14. července 2016 do 15. července 2016.
Ubytovali nás bez varování,že v campu žádné občerstvení otevřené nebude,i když inzerce na netu je od 17hod,v 18hod nás majitel campu upozornil že kvůli nám otvírat nehodlá, takže jestli tam přijedete zaplatíte a poté se nestíháte se divit,páč ubytování je jen na přespání, ale vše sebou jídlo pití toaletní papír.Záchody špinavé mokré bez toaletního papíru,sprcha na 5minut vlažná voda za 10Kč, v umývárně pouze studená voda.Jelikož jsme ze švagrem byli v tomto campu poprvé(sestra tu před 30 lety pracovala nás jsem zřejmě z nostalgije, jak to dříve fungovalo zatáhla,po sléze litovala)jsme se vydaly na průzkum kudy se dostaneme na koupání k přehradě,bohužel švagr se dostal při hledání přístupu k vodě na privátní pozemek majitele,posléze ním osočen že je v campu na černo a ve finále majitelem před našima očima fyzicky napaden.Nakonec jsme na recepci zjistily že k vodě se dostaneme zadní brankou zapůjčení klíče za 100 Kč strmou cestičkou lesem která končí betonovímy schody do vody žádná pláž nebo molo,vstup jen na vlastní nebezpečí.Camp doporučuji jen úplným šílencům protože to můžete přespat rovnou v příkopě a zadarmo.
Poměr cena / kvalita10 %Personál30 %Okolní prostředí10 %
50 % (15. 8. 2016, 16.08)
Dobrý den všem, chtěla bych Vás všechny před tímto zařízením varovat. Vraceli jsme se s festivalu z Veveří a měli ještě jeden den dovolené. Chtěli jsme zrelaxovat, odpočinout si, zaplavat si na přehradě. Slečna nebo mladá paní na recepci úžasná, cena lidová, my chtěli jen přespat, okoupat se, najíst se. Zařízení WC a sprch hodně retro, ale čisté, za cenu ubytování přiměřené. Do té doby vše v pohodě. Pak jme si chystali spaní a manžel se šel projít po kempu, abychom věděli, kde co je. Nevšiml si cedule VIP, ani já tu zakázanou sekci na stránkách nenašla, pak na něho vystartoval chlap, nepředstavil se ,fyzicky ho napadl, rameno máme vyfocené. Až později jsme zjistili, že to byl majitel kempu, osočil ho, že nemá placené ubytování v kempu, že tam nemá co dělat, na recepci samozřejmě podle občanky zjistili, že má v kempu zaplacený pobyt, ani pak se neomluvil. Celé jeho agresivní chování i útok máme na videu, ráno nám to na flešce donesli VIP ubytovaní a hodně hodně zděšení holanďané. Tím to ale neskončilo, v kempu otevírací doba bufetu v 5 hodin. V šest stále zavřené a bylo nám řečeno, že kvůli 3 lidem otevírat nebudou. Tudíž, máte hlad? Držte dietu, nebo vyjeďte do Brna. A ty snídaně, co mají na stránkách? pečivo?......Tohle jsme opravdu ještě nezažili. Malou video a fotoreportáž jsme poskytli médiím.
10 % (28. 8. 2013, 18.52)
Uživatel zde byl ubytován od 23. srpna 2013 do 25. srpna 2013.
Chatky už jsou dávno za zenitem a majitel do nich už prakticky neinvestuje. Uvnitř to páchne zatuchlinou i na konci léta. Nábytek rozvrzaný a místy nebezpečný. Ještě horší jsou umývárny - sprchy fungují na 10 Kč, nicméně za tyto peníze tekla jen velmi vlažná voda. Umyvadla - jen studená voda a to pouze u některých, protože u zbytku úplně chybí oba kohoutky. Kemp mohu doporučit jen opravdovým dobrodruhům, pro které je rozhodující nízká cena. Jinak ne.
85 % (22. 7. 2013, 14.53)
Uživatel zde byl ubytován od 22. července 2013 do 22. července 2013.
Co by jste , lidi , v dnešní době za tu cenu chtěli ? 4 - hvězdičkový hotel ? Ubytování v bungalovech super - ty komunistickě chatičky ? No ty by asi chtěly opravdu zlikvidovat - opravdu to beru - hyzdí celý camp ! Že je bufet až od šesti večer ? A je v kempu někdo přes den ? není - tento camp BOHUŽEL nemá vlastní pláž - a proto slouží jen k vyspání jako mně , který jede do Brna pracovat a potřebuje se levně vyspat - o té pláži jsem to zjistil bohužel pozdě , ale přes to se tam tento víkend opět jedu ubytovat - skočit do vody ? vždyť je to na nejbližší pláž cca 3km - autem nebo kdo není líný i PĚŠKY ! = ZA TY PRACHY V DNEŠNÍ DOBĚ ? ? ? - nechám na každém - já nemám z čeho ...

PS.: jediné , co mi teda FAKT vadilo: PIVO za 30 - to je fakt síla !
(17. 7. 2013, 19.42)
Uživatel zde byl ubytován od 16. července 2013 do 17. července 2013.
Hrozné "socialistické" ubytování v bungalovech.V noci se skoro nedá dýchat,plno havěti(snad i blechy nebo co) lehtalo celé tělo.Sociální zařízení společné je v hrozném stavu.Tento kemp nedoporučuji nikomu
40 % (28. 3. 2012, 17.43)
Ubytovani plus věci související OK. Dívčina u vjezdu do kempu ochotná, dostatek drobných na použití sprch, zavolání taxi, oznámení možností parkovat těsně před vjezdem/závorou v případě, že se vrátím vlastním autem pozdě v noci, prodej pitné vody a různých maličkostí "k zakousnuti" přímo u ní v "recepci". Prostě záležitosti přímo spojené s ubytováním v pořádku. Jde jen o to, že v kempu by měla existovat i možnost se najíst a napít a eventuálně strávit po slunečném dnu i pěkný večer. V mém/našem případě se jednalo o setkání asi 30 lidí a zásobení místní restaurace lahvovým pivem obnášelo necelé 4 bedny - nabídka nealko pro děti ještě horší, kafe došlo také po cca deseti šálcích:) Chtěli jsme využít možnosti za příslušný poplatek strávit večer "u ohně", což bylo odmítnuto, přestože u ohniště stálo připraveno dostatečné množství dřeva. Snaha zachránit večer přesunem na jakési mini parkoviště, kde bylo možno zajet autem relativně blízko ke zde stojícím stolům a lavicím a poslouchat alespoň muziku ze staženého okýnka nám bylo "zpříjemněno" zákazem odnášení sklenic z "restaurace" na ono parkoviště (vzdálenost zhruba 15 m). Důvod: "lidi nám to tu kradou" (kromě naší skupinky byli v "restauraci" 3 lidé). Rozhodnutí využít plastikové kelímky alespoň pro děti a užívat si muziku nemělo dlouhého trvání, protože kelímků bylo k dispozici sedm:) Sedět v "restauraci" a pustit muziku trochu hlasitěji nemožno - rušení klidu v kempu (jak zmíněno, kromě naší sešlosti a 3 k nám nepatřících lidí v chatkové části kempu nikdo!). Situace při snídani obdobná - snídat na slunném "parkovišti" místo ve stinné restauraci pouze se zálohou na hrneček a talířek atd. A i slovo snídat by mělo být v uvozovkách ("máslo nemáme, chleba nemáme").

Takže shrnuto: pouze záležitosti související přímo s ubytováním vzhledem k cene v pohodě. Všechno ostatní zapomenout. Většina z nás, nemajíc s sebou děti se samozřejmě sebrala a na večer odjela do Brna. Smolaři, kteří počítali s občasnou kontrolou ratolestí v chatce a jinak strávit večer společně měli holt smůlu. Majitel ubytka samozřejmě nemůže za situaci, kterou zřejmě nemůže ovlivnit - ale z pohledu návštěvníka/zákazníka ke kempu patří i možnost se na místě alespoň trochu slušně najíst a napít a event. strávit večer u ohně, když už ta možnost byla. A přiznám se, že ten nápad si ohniště "pronajmout" i s hromadou dřeva za přístupnou cenu mi připadal výbornej. Na druhou stranu by bylo asi na místě přivřít obě oči - za málo peněz málo muziky. Nehledě na to, že bylo před sezónou a nedovedu si představit, že by mnou popsaný stav věcí přetrval při větším vytížení kempu. Je jen škoda, že stejně tak, jako si člověk odnese odněkud vzpomínky dobrý (ač to mohla být náhoda), odnese si i vzpomínky mizerný (ač to mohla být náhoda). Location senzační - příroda i voda přímo u chatičky, blízko do Brna.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autocamp Obora, Brno - Bystrc
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...