– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Oravice, Tvrdošín - Oravice

80 % (1)

Kemp Oravice (800 m), Tvrdošín - Oravice

mob. +421 910 785 878 recepcia@kemporavice.sk
Kemp Oravice [Zvětšit - nové okno]
88 0
Umístění: V prekrásnom prostredí Západných Tatier - Oravíc. Turistika a cykloturistika po vyznačených chodníkoch. Malebné sú zákutia dolín Tichá, Juráňova, Bobrovecká, Suchá a Mihulčia, s roklinami a bystrinami. Oravice sú obkolesené Západnými Tatrami (vápencová dominanta Osobitá), Skorušinskými vrchmi a Oravskou Magurou. Množstvo zveri, rýb a flóry umožňuje poľovačku, rybolov, zber húb. Bežecké zimné trate, lyžiarske vleky a sedačková lanovka priamo v Oraviciach. Celoročné kúpanie v termálnom kúpalisku MeanderPark.
Ubytování: Kemp s celoročnou prevádzkou, s chatkami aj možňosťou stanovania a parkovania karavanov (až pre 300 osôb). Udržiavaná trávnatá plocha, možnosť napojenia karavanov na el. sieť, spoločná kuchynka, spoločenská miestnosť, práčka, ohnisko, sociálna budova (sprchy, WC), detské ihrisko, WiFi v celom kempe. Možnosť stravovania. Bungalovy Gaja (74 lôžok): v každom 2 samostatné vchody, v každom vchode 3 izby (1x2, 1x3, 1x4 lôžka, možno prenajať aj spolu ako apartmán), spoločná chladnička, rýchlovarná kanvica, WC a sprchy. Štúdiová chata Mira (14 lôžok): pre náročnejších.
Cena: Stany a karavany: osoba 5 EUR/noc (dieťa do 5 rokov gratis), stan 5 EUR/noc, karavan 8 EUR/noc, camper 10 EUR/noc, elektrina 4 EUR/noc + 0,90 EUR/kWh, auto 5 EUR/noc, motocykel 4 EUR/noc, domáce zviera 1,50-4,50 EUR/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Bungalov: 1 noc 18 EUR/os, 2 noci 16 EUR/os/noc, 3 noci 15 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 12 EUR/os/noc, pes 5 EUR/noc, parkovanie zadarmo, min. 2 osoby. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH.
Adresa: Kemp Oravice (ATC Oravice, autokemping Oravice), Oravice 240, 027 12 Liesek. Prevádzkovateľ: Autokemping Oravice, PROFISTAV-MM s.r.o., Trstená. Správkyňa kempu: Jana Fileková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (9. 12. 2012, 15.06)
Uživatel zde byl ubytován od 1. září 2012 do 15. září 2012.
ATC ORAVICE : PLUSY- piękne położenie,czyste powietrze,spokój,cisza: dobry dojazd - 100 km od Bielska - 2 godziny na dojazd wraz zakupami.BASENY TERMALNE na miejscu - 100m; teren ATC - duża powierzchnia, dobrze utrzymany,teren trawiasty. dobre sanitariaty. Na miejscu wyżywienie i napoje. W pobliżu sklep / potrawiny / i restauranty.Polecam!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Oravice, Tvrdošín - Oravice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...