– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Orion, Roudná u Soběslavi

?? %
mob. +420 608 183 305 rezervace@kemporion.cz
Kemp Orion [Zvětšit - nové okno]
175 28
Umístění: Poblíž řeky Lužnice na okraji vesnice Roudná, 5 km severně od Soběslavi a 15 km jižně od historického města Tábora. V sousedství kempu je roudnická pískovna s krásně čistou vodou pro vodní radovánky (koupání). Okolí kempu vybízí k cestování pěšky, autem, kolem a vodáckým člunem po bohatých památkách v malebném kraji plném rybníků. U kempu je les (ráj houbařů).
Ubytování: Kemp s chatkami, možností stanování, sportovním zázemím i restaurací. V kempu je 39 chatek (2- až 4-lůžkové, jednoduše vybavené, bez koupelny), 10 bungalovů (2- až 8-lůžkové, s vlastní koupelnou). Restaurace (kapacita 60 míst, projekce), jídelna (100 míst), venkovní posezení (60 míst). Hřiště na beachvolejbal, hřiště s umělým povrchem, stolní tenis, sportovní potřeby zapůjčíme. Ohniště. Kemp je vhodný pro pořádání psích výstav (máme bohaté zkušenosti). Možnost oslav, pořádání turnajů, možnost pronájmu i celého kempu.
Cena: Chatky a bungalovy: chatka 260 Kč/os/noc, bungalov 460 Kč/os/noc, příplácí se za elektřinu podle spotřeby, zapůjčení ledničky 60 Kč/noc, zapůjčení topení 60 Kč/noc, parkování u chaty 50 Kč/noc, min. 2 osoby, ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Kempování a stanování: osoba 50 Kč/noc, stan 80 Kč/noc, karavan nebo obytný vůz 160 Kč/noc (+ elektřina dle spotřeby). Obecné poplatky: využívání kuchyňky 200 Kč/den, pes 50 Kč/noc, zapůjčení lůžkovin 70 Kč/os/pobyt, parkování na parkovišti zdarma. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc.
Adresa: Kemp Orion, Roudná 232, 392 01 Soběslav. Provozovatel: Ján Stanček (info z roku 2011).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Orion, Roudná u Soběslavi
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...