– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační areál a kemp Pahrbek, Napajedla

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

58 % (3)

Rekreační areál a kemp Pahrbek, Napajedla

Rekreační areál a kemp Pahrbek [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V Napajedlích, v klidném prostředí na březích slepého ramene řeky Moravy (6-hektarová vodní plocha, koupání, rybaření, vodní sporty). Areálem vede evropská cykloturistická stezka. Okolí vhodné pro turistiku i cykloturistiku (Chřiby, Vizovické vrchy). Vlaková stanice Napajedla 2, km, autobus 2 km. Otrokovice 6 km, Zlín 14 km.
Ubytování: Moderní a kvalitně vybavený kemp pro stany a karavany (sociální zařízení a sprchy s teplou vodou jsou přímo v areálu kempu). Restaurace s romantickým výhledem na vodní hladinu, rychlé občerstvení s prostornou zahrádkou, dětské hřiště, minigolf, pétanque či badminton, půjčovna, servis a úschovna jízdních kol, půjčovna vodních šlapadel, parkoviště, přírodní koupaliště.
Cena: Osoba 70 Kč/noc (dítě 3-10 let 40 Kč/noc), stan 80 Kč/noc, obytný přívěs 120 Kč/noc, obytné auto 150 Kč/noc, maringotka 120 Kč/noc, elektřina 70 Kč/noc (v zimě od 1.10. do 30.4. zvýšeno na 100 Kč/noc), auto 50 Kč/noc, motorka 40 Kč/noc, zvíře 80 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně DPH a všech poplatků).
Adresa: Rekreační areál Pahrbek Napajedla (kemp Pahrbek, autokemp Pahrbek, ATC Pahrbek), Pahrbek s.r.o., Napajedla 735, 763 61 Napajedla. Provozní střediska: Karla Bálintová.
Poznámky: Od 01/2020 již areál neslouží jako kemp, ubytování ve stanech a karavanech je zrušeno.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

99 % (22. 7. 2013, 11.03)
Uživatel zde byl ubytován od 15. července 2013 do 18. července 2013.
Bydlely jsme v jednom z bungalovu,ktery byl hezky zarizen,mel koupelnu s vanou,obyvaci pokoj a loznici,soucasti obyvaciho pokoje byla i kuchynka s lednici a minimem nadobi:talire,pribory,2 sklenicky a 4 hrnky, varic a rychlovarna konvice je k zapujceni za vratnou kauci.
55 % (11. 8. 2012, 19.20)
Uživatel zde byl ubytován od 5. srpna 2012 do 7. srpna 2012.
prostředí pěkné,krásné jezírko s rybičkami, toalety mínusové, dětské hřiště neposekané,minigolf super, příjemné vykoupání když je velké teplo, nemůžeme očekávat, že rybník bude čistý, leklé ryby u kraje ,to nám vadilo-zápach stravování a personál na jedničku, večer komáři-nezapomenout nějaký postřik, šlapadla super krásná projížďka po řece Moravě -kdo má rád turistiku na kole-bude nadšen -platba za elektřinu 70,-Kč/noc je asi hodně, my jsme měli svůj vařič a stravovali se v restauraci -neorazítkovaný doklad o zaplacení, možná naše chyba, že jsme to hned neřekli-´, v recepci se nás nezeptali,zda máme malý stan nebo velký, platili jsme samozřejmě za velký/to jsme si teď přečetli na vaši stránce, že jsou dvě velikosti stanů /
20 % (10. 7. 2012, 13.40)
ubytovani je zde mozna pekne, ale majitel neplati ucinkujicim za jejich vecerni vystoupeni, takze zde urcite nejezdete vydelavat penize :)

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační areál a kemp Pahrbek, Napajedla
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...