– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Kemp Na Pláži, Kvakovce - Dobrá na Domaši

?? %
mob. +421 907 958 435 sisipolackova@gmail.com
Kemp Na Pláži [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: V rekreačnom stredisku Dobrá na Domaši, na brehu priehrady. Možnosť kúpania, windsurfingu, turistiky, cyklistiky. Na Dobrej sú reštaurácie, kde varia polievky a hlavné jedlá, veľmi chutné a za dobré ceny.
Ubytování: Kemp (táborisko) s celoročnou prevádzkou, ovšem iba cez letné prázdniny (mesiace 07, 08) sú v prevádzke toalety a sprchy. V kempe sú 2 bufety s občerstvením (v jednom bufete alko a nealko nápoje, nanuky, sladké, slané, v druhom bufete langoše, hranolky, hamburgery, hot-dogy, syry). Každý víkend sa snažíme robiť nejaké akcie (napr. Tuning sraz) a večer diskotéky. Kapacita miest na sedenie je cca 240 ľudí. Požičovňa malých plavidiel, plavba jachtou, plážové ihrisko.
Cena: Kempovanie (osoby, stany, karavany, auta) zdarma. Platí sa iba za WC (0,20 EUR), sprchy (0,10 EUR/min.) a elektrinu k prívesu.
Adresa: Autocamping Pláž (kemp Na Pláži, camp Domaša Dobrá) a Terasa u Sissi, rekreačné stredisko Domaša-Dobrá, Kvakovce. Prevádzkovateľka: Silvia Polačková-Vargovičová (Sisi).
WWW:
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Kemp Na Pláži, Kvakovce - Dobrá na Domaši
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...