– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Autokemp Zlaté písky, Bratislava - Ružinov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

27 % (9)

Autokemp Zlaté písky, Bratislava - Ružinov

hlavné mesto Bratislava / Malé Karpaty / Zlaté písky
Autokemp Zlaté písky [Zvětšit - nové okno]
220 0
Umístění: V Bratislave v Areáli zdravia na Zlatých pieskoch, ktorý je najväčším rekreačno-športovým strediskom Bratislavy. Kemp leží na SV okraji Bratislavy, pri hlavnom silničnom ťahu smerom na Žilinu. Konečná zastávka električiek (Zlaté piesky) 300 m.
Ubytování: Kemp s chatičkami a miestom pre stany (až 200 stanových jednotiek). Chatky (45 x): 3- a 4-lôžkové jednoduchého turistického typu (stôl, stoličky, skriňa, poschodové postele), 25 chatiek je aj s chladničkou, spoločné soc. zariadenia 50-100 m od chatiek. Bungalovy (20x): 3-lôžkové (posteľ + poschodová posteľ), s vlastným WC a sprchou, ledničkou, kuchynským drezom, s možnosťou prístelky. Recepcia kempu je otvorená denne 8.00-22.00 mimo sezóny, non-stop počas sezóny (1.7.-31.8.). Prírodné kúpalisko Zlaté piesky o rozlohe 54 ha, pláž, zapožičanie vodných plavidiel, vodný tobogán, minigolf, stolný tenis, vodné lyžovanie. Kemp je v prevádzke 1.5.-15.10.
Cena: (ceny z roku 2022) Kemp: osoba 4 EUR/os/noc (dieťa 4-12 rokov 2 EUR/noc, 13-16 rokov 2,50 EUR/noc), stan 3,00-3,50 EUR/noc, elektrika 3,50 EUR/noc, auto 3,50 EUR/noc, karavan 4 EUR/noc, zviera 3 EUR/noc. Chatky: 3-lôžková 27 EUR/chata/noc (s chladničkou 30 EUR/chata/noc), 4-lôžková 33 EUR/chata/noc (s chladničkou 36,50 EUR/chata/noc), auto 2 EUR/noc. Bungalovy: 3 osoby 42 EUR/bungalov/noc, prísteľka 9 EUR/noc, auto 3 EUR/noc. Poplatok mestu Bratislava 1,70 EUR/os/noc. V chatkách a bungalovoch mimo hlavnú sezónu (1.5.-21.6., 1.9.-15.10.) zľavy. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Autocamp Zlaté piesky (kemp Zlaté písky, ATC Zlaté piesky), Richard Rosipal, Intercamp s.r.o., Cesta na Senec 2, Zlaté piesky, 821 04 Bratislava 2 - Ružinov
Poznámky: Prevádzkovateľ kempu k 31.12.2023 ukončil svoju činnosť.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

50 % (30. 6. 2016, 22.30)
Uživatel zde byl ubytován od 15. srpna 2015 do 22. srpna 2015.
Do kempu jezdíme téměř každý rok, již asi 20 let a vždy se tam rádi vracíme. Někdy bydlíme v chatičce, někdy ve stanu. Je pravda, že ve stanu se člověk moc nevyspí, ale to nikde v kempu. Vždy se najdou lidé, kteří na dovolené sedí dlouho do noci a svým povídáním ruší ostatní. Když jsou na dovolené, nemůže je nikdo nutit chodit spát se slepicemi. Proto raději volíme chatku, kde je věší klid. A kdo se chce opravdu vyspat, tak ať nejezdí do kempu ale do hotelu. Na Zlaté písky jsme jezdili s dětmi a nyní do kempu jezdíme i s vnoučaty. Kemp je čistý, umývárny v rámci možností. Když je kemp přeplněný, a přijedou tam lidé, kteří po sobě zanechávají na záchodech humus a chovají se jako zvířata, není možné aby tam bylo stále čisto. Záleží to taky především na nás lidech. S plísní jsem se tam nesetkala, chatky byly vždy uklizeny, jen by potřebovaly rekonstrukci. Ubytování v nich je vzhledem k jejich stavu dosti drahé. V kempu je velké vyžití pro děti. Prolézačky, houpačky, pískoviště..... Za poslední roky se tam toho pro ně hodně udělalo. Kdo ale hledá luxus, tak ať raději zůstane doma.
Poměr cena / kvalita40 %Čistota70 %Personál50 %Stravování60 %
(17. 9. 2014, 21.02)
V rekreačnom stredisku Zlaté piesky sa počas letnej sezóny uskutočnili tri festivaly, z toho HIP - HOP festival a ONLY OPEN AIR FFESTIVAL boli v rovnakom termíne 28.6.-30.6.2014 t.j. dva dni a Uprising Reggae festival 21.8-24.8.2014 t.j. 3 dni. O obmedzeniach v kempe boli návštevníci upozornení v dostatočnom predstihu na našej webovej stránke, e-mailom, telefonicky, osobne a z ich strany sme nezaznamenali žiadne sťažnosti. V tomto čase ubytovní hostia nemali taktiež žiadne výhrady na hluk, príp. neporiadok počas a následne ani v dňoch ihneď po festivaloch. V rámci bežnej prevádzky autokempu počas letnej sezóny je úplne prirodzené, že prevádzkovatelia občerstvovacích zariadení organizujú rôzne tanečné zábavy, diskotéky, vystúpenia živej hudby a pod., tak ako je to v takýchto rekreačných zariadenia úplne normálne a tieto akcie patria k dovolenke. Samozrejme, že musia byť v súlade so zákonom. Okrem prípadu zo dňa 03.08.2014 kedy bola akcia na prevádzke vodno-lyžiarskeho vleku do 06.30 hod., neboli na tieto akcie žiadne vážnejšie sťažnosti zo strany ubytovaných hostí. Taktiež si dovoľujeme pripomenúť, že väčšia časť hudobnej produkcie sa nekoná priamo v areáli Zlatých pieskov ale v blízkom okolí: vodno-lyžiarsky vlek, Motel, Soravia, východná strana pláže. Za tieto akcie nenesieme žiadnu zodpovednosť a sú mimo našu kompetenciu. Pani Luptákovej, ktorá pridala svoj príspevok na túto stránku sme zaslali naše detailné stanovisko a dúfame, že tiež svoj názor na konanie festivalov zmení, nakoľko z nich odchádzalo určite viac spokojných návštevníkov, ako je počet frflošov čo si nevážia prácu a snahu iných. Z príspevku p. Luptákovej je zrejmé, že nebola našou klientkou a nie je ani návštevníčkou areálu Zlaté piesky.
(31. 8. 2014, 21.51)
Ja osobne by som sa tam neubytovala, nakolko v areáli prebiehajú celé leto takmer každý víkend festivaly a parties, ktoré hlučnosťou obťažujú aj okolité či vzdialené sídliská a nieto ešte priamo turistov v kempe. Akcie nie sú nikým schválené, len ohlásené miestnemu úradu a zmluvy s organizátormi podpisuje prenajímateľ areálu ZP - mestská organizácia STARZ, ktorá absolútne nezvláda usmerňovať priebeh týchto akcií, či už ohľadom hluku alebo následného neporiadku, ktorí po sebe návštevníci festivalov nechávajú. Humus, ja by som tam ani nevkročila.
(5. 8. 2014, 22.58)
Co se týče té plísně,mám foto a klidně vám je pošlu na mail. Občas by to chtělo odsunout postele, skříně a ledničku. Pod matracemi prach a pavučiny.Vím, že jsme jen lidi a taky vím, že uklízečky toho mají opravdu hodně, ale přeci úklid ne jen na chatkách,ale v okolí je vaše vizitka!!! A když jsem byla říct na recepci o nepořádku a řekla jsem si o mop, tak mě recepční mohla nabídnout jinou chatku. Ale vím, že za celý den toho musí mít plnou hlavu, tak pro mě bylo jednoduché si uklidit sama. Jezdili jsme k vám strašně rádi a mrzí mě, že jsme byli zklamáni.
(5. 8. 2014, 12.33)
Mrzí nás, ak si návštevníci odniesli negatívny zážitok. Mohlo sa stať, že chatka bola horšie uprataná, predsa len aj naše chyžné sú len ľudia a niekedy, žiaľ, ľudský faktor zlyhá. Nesúhlasím však s tým, že v chatke by bola pleseň alebo stuchlina. Na danej chatke končil pobyt 1 deň pred jej novým obsadením, bola tam rodinka s deťmi, pochybujem, že by sa aj oni o takom niečom nezmienili. S týmto tvrdením naozaj nesúhlasím. Ak klienti neboli s chatkou spokojný, mohli na recepcii žiadať výmenu za inú chatku. Nebol by to žiaden problém, v danom dni sme mali niekoľko chatiek voľných.
Čo sa týka diskotéky, tá sa konala mimo nášho areálu. Áno, hluk a hudba sa nesie až k nám, nakoľko nie sme organizátor ani majiteľ, či prevádzkovateľ daného zariadenia, nemôžem sa vyjadrovať za nich. Nám to samozrejme komplikuje situáciu, nesúhlasíme s akciami trvajúcimi do rána, ale podľa dostupných informácií, diskotéka bola riadne nahlásená a schválená Miestnym úradom.
V každom prípade sa za danú situáciu ospravedlňujeme!
20 % (3. 8. 2014, 00.56)
Dobrý den,chtěli jsme zavzpomínat na časy, když jsme do kempu jezdili celá rodina.Byli jsme ubytovaný jak v chatičkách, tak v bungalovu.No jaké bylo zklamání,když jsme asi po 11 letech přijeli a ubytovali se v chatičce,ve které byl nepořádek,všude pavučiny, po posteli a na zemi lezli pavouci. Všude smrad z plísně a ztuchliny.Skříň v dezolátním stavu. Na oknech chyběla okenice a na druhém nebyla žádná.Když jsem byla na recepci, aby mi půjčili kýbl a mop, abych si mohla řádně uklidit, tak mě bylo řečeno, že chatky jsou v lese a že s tím musím počítat, že tam budou pavouci. Docela jsem se musela smát. Už jsem byla v jiných kempech a víc v lese a neviděla jsem pavouka za celý pobyt ani venku natož v chatce.Z pátka na sobotu byla nějaká akce. Hudba hrála od 20h do rána 4h jestli né dýl, tak nahlas, že poskakovala celá chatička. Takže jsem se nevyspali.Velké zklamání, už víckrát tam nepojedu.
(30. 7. 2012, 17.07)
Reakce provozovatele kempu:

Dobrý deň, je nám ľúto, že došlo k situácií, ktorá Vám znepríjemnila dovolenku. Mladý muž bol u nás ubytovaný spolu s ďalšími 3 osobami. Vzhľadom k tomu, že ide o otvorený areál a kúpalisko, nie je v našich silách zamedziť prístupu ďalších osôb. Aj v tomto prípade sa ostatní prezentovali ako návštevníci kúpaliska, mali zaplatený vstup a teda sú mimo nášho dosahu. Danú situáciu sme sa snažili riešiť políciou, žiaľ neúspešne. Mladík mal byť u nás ubytovaný ďalšie 2 noci, nakoľko s ním boli tieto problémy, ubytovanie sme hneď ráno ukončili. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme!
(29. 7. 2012, 15.14)
Uživatel zde byl ubytován od 23. července 2012 do 27. července 2012.
Areál kempu,chatku, hygienická zařízení,kuchyňku, restauraci bychom hodnotili velmi pozitivně, nebýt 3. noci, kdy si vedlejší chatku pronajal mladý muž k oslavě svých 20. narozenin. V chatce a kolem ní se sešlo asi 20 chlapců a děvčat. Oslava byla hlučná, bujará, mladí nerespektovali noční klid, navíc značně posilněni alkoholem házeli supermarketový koš na střechy chatek,rozbíjeli prázdné láhve o okolní chatky, ve kterých měli spát hosté. Ani policie sídlící přímo v kempu si s nimi nedokázala poradit, mládež prostor vyklidila až po 8.hod ráno. Podivujeme se, že u chatky,která je maximálně pro 4 osoby, správa kempu i zdejší policie v podstatě toleruje pobyt dalších osob, navíc nerespektujících, že si zde lidé zaplatili služby,které jim měli dát možnost prožít klidnou dovolenou. I když se nám jinak kemp, Bratislava a její okolí líbily a rádi bychom se zde vrátili, tento zážitek je tmavou skvrnou v našich vzpomínkách. Za naši rodinu jen příjemné zážitky přeje Jana Matulíková
10 % (5. 4. 2012, 19.22)
Uživatel zde byl ubytován od 21. června 2011 do 22. června 2011.
Nám nevadila jednoduchosť zariadenia chatky, čo sme aj predpokladali, pretože my sme súrne potrebovali ubytovanie len na jednu noc. Zlý dojem v nás zanechal hygienický stav v chatke, ktorý bol možno spôsobený z dôvodu nesezónnosti, čo z nášho pohľadu by nemal byť problém. Areál a reštaurácia v ktorej sme večerali v nás naopak zanechali pozitívne dojmy. S pozdravom

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Autokemp Zlaté písky, Bratislava - Ružinov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...