– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko Celnice, Huslenky - Kychová

80 % (1)

Rekreační středisko Celnice (525 m), Huslenky - Kychová

mob. +420 702 917 332 petr.fuchsik@seznam.cz
Rekreační středisko Celnice [Zvětšit - nové okno]
55 0
Umístění: Na konci horského údolí Kychová u Huslenek v krásné přírodě Javorníků, pod severními svahy hory Makyta, 80 m od konečné autobusu (Huslenky, Kychová, ozdravovna). Vlaková zastávka Huslenky v údolí Vsetínské Bečvy 5 km. Pod chatou prochází žlutá turistická značka do Papajského sedla na hlavním hřebeni.
Ubytování: Horské rekreační středisko se sportovním areálem a venkovním bazénem. Chata má kapacitu 55 lůžek v pokojích se společným soc. zařízením. V chatě je společenská místnost s TV, vybavená kuchyně, WiFi připojení k internetu. Před chatou je travnaté hřiště, dětské hřiště (prolízky, houpačky), bazén i ohniště s posezením. Parkování u chaty. Rekreační středisko je velmi vhodné i pro školy v přírodě.
Cena: Celoročně: 270 Kč/os/noc, s plnou penzí 570 Kč/os/noc. Pronájem kuchyně 250 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platné při ubytování 2 a více osob na 2 a více nocí.
Adresa: Rekreační středisko Celnice (RS Celnice), údolí Kychová, Huslenky 462, 756 02 Huslenky. Provozovatel: Petr Fuchsík.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 % (29. 6. 2022, 09.15)
Varování před provozovatelem:Nikdy nedávejte zálohu předem!!V případě náhle zrušení rezervace peníze nedostanete zpět!!Zrušil jsem pobyt že závažných důvodu 35 dní před nástupem 22.5.2023 a i přes mnohé sliby z jeho strany zálohu stále nevrátil.Nejprve chtěl 10000 na ubytování pro 18 osob bez stravy na dvě noci,což převyšuje celkovou cenu, odmítl jsem a zaslal zálohu 5000!!Pokud ho upozorňují telefonicky s žádostí o navrácení, odbývá mně vulgarity a vyhrožováním!!! Takže Pozor!?
Poměr cena / kvalita80 %Čistota70 %Personál10 %Okolní prostředí90 %Stravování50 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko Celnice, Huslenky - Kychová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...