– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chaloupka U Lesa, Kamenný Malíkov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chaloupka U Lesa [Zvětšit - nové okno]
6
Umístění: V krásné krajině České Kanady na konci vesničky Kamenný Malíkov. Les 20 m, řeka 50 m, turistické a cyklistické stezky 100 m. Autobus v Malíkově 300 m. Restaurace 2 km (Bednáreček) a 5 km (Jarošov nad Nežárkou). Jindřichův Hradec 10 km (aquapark, hrad atd.). Přírodní koupaliště Komorník a Ratmírovský rybník.
Ubytování: Chalupa pro 6 osob. V přízemí prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyň + jídelna, koupelna se sprchou a WC. V patře 1. ložnice (manželské lůžko + 2 samostatné lůžka) a 2. ložnice (manželské lůžko + balkon). Vybavení chalupy: plynový sporák s el. troubou, lednice s mrazákem, varná konvice, vysavač, žehlička, barevná TV (+ satelit), CD rádio, přímotopy, el. bojler (80 litrů), venkovní ohniště, plastový zahradní nábytek. Parkování na pozemku chalupy, garáž v podzemí.
Cena: Hlavní sezóna (měsíce 07-08): 6.900 Kč/chata/týden. Vedlejší sezóna (měsíce 05, 06, 09, 10): 5.900 Kč/chata/týden. V ceně je povlečení, plyn na vaření, čistící prostředky a 50 kWh elektrické energie. Pobyty jen týdenní (od soboty do soboty).
Adresa: Chaloupka U Lesa (chalupa U Lesa), Dagmar Pražáková, Kamenný Malíkov č. 8, 378 42 p. Nová Včelnice
Poznámky: Chalupa má od roku 2015 jiného majitele.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chaloupka U Lesa, Kamenný Malíkov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...