– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Březiny, Březiny

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa Březiny, Březiny

Chalupa Březiny [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Na samotě v Březinách u Poličky, v půvabné přírodě Žďárských vrchů. Hostinec Hlučál v Pusté Rybné 1,2 km, restaurace Selský dvůr v Daňkovicích 6,5 km, Restaurace U Škopka a Hospoda U Lesa v Borové 7 km. Obchod přímo v Březinách. Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku, v zimě pro běžecké i sjezdové lyžování. Přírodní koupání (Březiny, Pustá Rybná, Borová, Milovy, Sykovec, Medlov).
Ubytování: Nově zrekonstruovaná chalupa se dvěma apartmány celkem pro 8-10 osob v horní části domu (spodní část je sezonně obývána majiteli). V každém apartmánu je 4-lůžkový pokoj s přistýlkou, obývací pokoj (TV-SAT, krb jako hlavní zdroj vytápění), kuchyň (elektrický vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice, nádobí), elektrické přímotopy. Apartmány sdílí jednu koupelnu (WC a vana), v létě možné využít další koupelnu v přízemí. Před chalupou je gril a kryté posezení na dvoře. Chalupa je nekuřácká (kouření povoleno pouze na dvoře). Možnost ubytování s domácími mazlíčky. Pronájem chalupy je možný mimo zimní sezónu.
Cena: 1-3 noci: 2-5 osob v apartmánu 210 Kč/os/noc, pro 6 a více osob pronájem celého podkroví 1.400 Kč/objekt/noc. 4 a více nocí: 2-5 osob v apartmánu 160 Kč/os/noc, pro 6 a více osob celé podkroví 1.400 Kč/objekt/noc. Děti do 3 let zdarma. Připlácí se el. energie + dříví dle skutečné spotřeby. Zapůjčení povlečení 60 Kč/os/pobyt. Pes 50 Kč/noc. Ceny jsou vč. DPH i rekreačního poplatku a jsou platné po celou sezónu (od 1.4. do 5.1.) mimo Silvestr. Přes Silvestr (30.12.-1.1.) cena dohodou.
Adresa: Chalupa Březiny, Miroslav Kaštánek, Březiny 5, 572 01 Polička - Březiny
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Březiny, Březiny
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...