– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa pod Bukovkou, Červená Voda - Mlýnice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa pod Bukovkou [Zvětšit - nové okno]
18 0
Umístění: Na okraji vesnice Mlýnice, asi 200 m od autobusové zastávky. Vlaková zastávka Bílá Voda 400 m (vlaky jezdí pouze o víkendech). Ski park Červená Voda 2,3 km. Lyžařský vlek Šanov 5 km, ski park Čenkovice 8 km. V blízkosti jsou běžkařské trasy na Suchém Vrchu a Bukové hoře.
Ubytování: Nově zrekonstruovaná chalupa s celkovou kapacitou 18 lůžek ve 3 samostatných apartmánech. Apartmány jsou 4-, 5- a 6-lůžkový, každý s možností 1 přistýlky. Každý apartmán má vlastní soc. zařízení (WC+sprcha). Společná společenská místnost (2 velké dřevěné stoly se 4 lavicemi, pohovka, TV+SAT, Hi-Fi, stolní fotbal a stolní hry) a kuchyň (sklokeramický sporák, el. trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice, el. kráječ, lednice, mrazicí box, nádobí). V chalupě je prostor pro úschovu lyží a kol, wifi. Venku se nachází ohniště, gril a posezení u rybníčku s výhledem na Bukovou horu. Pro děti je zde skluzavka, houpačky a velký člun.
Cena: Léto: 1 noc 260 Kč/os, 2 a více nocí 210 Kč/os/noc. Zima: 1 noc 360 Kč/os, 2 a více nocí 310 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (vč. rekreačního poplatku, všech energií a povlečení) a platí při ubytování 2 a více osob v apartmánu (i v hlavní sezóně).
Adresa: Chalupa pod Bukovkou, Michaela Hudecová, Mlýnice 3, 561 69 Červená Voda
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa pod Bukovkou, Červená Voda - Mlýnice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...