– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Formanka 111, Rudná pod Pradědem - Stará Rudná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Formanka 111 [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V Rudné pod Pradědem v podhůří Jeseníků, přímo u cesty Bruntál - Malá Morávka. Území Rudné se skládá ze dvou místních částí - Nová a Stará Rudná, každá má odlišný charakter, Stará Rudná je tradičním venkovským sídlem, Nová Rudná je výhradně rekreační oblastí. Dobře dostupná jsou hlavní rekreační a lyžařská centra v okolí Pradědu (Karlov pod Pradědem 6 km, Karlova Studánka 12 km, Ovčárna na Pradědu 16 km).
Ubytování: Útulná venkovská chalupa procházející kompletní rekonstrukcí (vnější fasáda na obnovu ještě čeká, proto se nenechte odradit prvním dojmem). V chalupě je obyvatelné patro pro 10 osob. Nachází se zde 3 ložnice (2x3, 1x4 lůžka), plně zařízená kuchyň s jídelním koutem, předpokoj s posezením a 2 koupelny se sprchovým koutem a WC. V přízemí jsou momentálně nevyužité prostory, úložiště lyžařského vybavení, WC a kotelna. Vytápění celé chalupy zajišťuje kotel na tuhá paliva. Celá chalupa je nekuřácká.
Cena: Celoročně: týdenní pobyt 10.500 Kč/chalupa/týden, víkendový pobyt 3.800 Kč/chalupa/víkend, noci mimo víkend (po-pá) 1.800 Kč/chalupa/noc (pro skupiny max. 5 osob 1.300 Kč/chalupa/noc). V ceně je povlečení (ručníky je nutné vzít s sebou). Připlácí se elektřina podle skutečné spotřeby. Rekreační poplatek 20 Kč/os/týden. Akce pro termíny v období 22.2.-8.3.: 5.000 Kč/chalupa/týden + energie.
Adresa: Chalupa Formanka 111, Stará Rudná 111, 793 31 Rudná pod Pradědem.
Poznámky: Ubytování v chalupě je pro veřejnost dočasně přerušeno (stav 02/2018).
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Formanka 111, Rudná pod Pradědem - Stará Rudná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...