– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Gabo, Habovka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Gabo [Zvětšit - nové okno]
21 0
Umístění: V podroháčskej dedinke Habovka, v tichej bočnej ulici pri centre. Do 100 m je zástavka autobusu, obchod, reštaurácia, diskobar a kaviareň. Termálne kúpalisko Oravice 11 km.
Ubytování: Dva samostatné objekty (chalupa a chatka) s veľkou záhradou a uzavretým parkoviskom. V záhrade je možnosť posedenia a grilovania, k dispozícii je trampolína a stolný tenis. Malá chatka (6 osôb): V podkroví chatky sú 2 spáľne (1x3, 1x2 lôžka), na prízemí je izba s TV, kuchynka a sociálne zariadenie. Chatka sa prenajíma vždy celá. Veľká chalupa (15 osôb): V podkroví chalupy sú 2 rodinné apartmány (1x5 a 1x4 lôžka), každý apartmán má dve izby, kuchynský kút, sociálne zariadenie a TV. Na prízemí chalupy je apartmán s dvomi 3-lôžkovými izbami, jedáleň, kuchyňa, 2x sociálne zariadenie, TV.
Cena: Leto: 7 EUR/os/noc. Zima: 8 EUR/os/noc. Silvester: 15 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb v apartmánoch (pri ubytovaní 8 a viac osôb možnosť prenájmu celej veľkej chalupy) alebo 4 a viac osôb v malej chatke (aj v hlavnej sezóne). Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok a povlečenie) a garantované pri pobytoch na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Chalupa a chatka Gabo (apartmány Gabo), Mária Tekeľová, Habovka 333, 027 32 Habovka
Poznámky: Na fotografii v levej polovici je chalupa, v pravej polovici chatka.
Na odkazovanej stránke nie sú aktuálne ceny (aktuálne ceny sú tu v inzeráte).
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Gabo, Habovka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...