– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horský dům, Nýdek

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Horský dům, Nýdek

Horský dům [Zvětšit - nové okno]
8
Umístění: Na polosamotě u lesa vysoko nad obcí Nýdek, v klidné přírodě Slezských Beskyd. Na pozemku chalupy je lyžařský vlek. Koupaliště 2 km, řeka 1 km. Bystřice nad Olší (bazén, tenis, bowling, squash, paragliding, masáže, solárium) 5 km. Lyžařská a turistická střediska v okolí: Dolní a Horní Lomná, Komorní Lhotka, Řeka, Tyra, Bukovec. Příjezd k chalupě po asfaltové komunikaci, posledních 500 m lesní cesta. Restaurace a obchod 3 km.
Ubytování: Rodinný dům pro 8 osob. Vybavená kuchyně (el. sporák, rychlovarná konvice, kávovar, 2x touster, lednice s mrazničkou, fritéza), obývací pokoj (TV, DVD), 3 ložnice s TV (1x2, 2x3 lůžka, 2 přistýlky), koupelna (vana, WC). Automatická pračka, telefon. Balkon a terasa, zahradní nábytek, venkovní ohniště. Topení: tuhá paliva a el. přímotopy. Parkování v létě u chalupy (4 auta), v zimě na asfaltové ploše 500 m pod domem. Možnost zajištění připojení na internet při delších pobytech. Možnost ubytování se zvířetem.
Cena: Sezóna (21.1.-17.3., 6.4.-9.4., 30.6.-1.9.): 1.990 Kč/dům/noc, min. 7 nocí. Mimo sezónu: 1.550 Kč/dům/noc, min. 3 noci. Silvestr: 2.000 Kč/dům/noc, min. 5 nocí. Připlácí se elektřina a otop dle skutečné spotřeby a rekreační poplatky. Povlečení je v ceně.
Adresa: Rekreační dům Huslíkovi (chalupa Huslíkovi), Nýdek 120, 739 95 Nýdek. Kontaktní: Dagmar Huslíková, Bartošova 219, 765 02 Otrokovice.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horský dům, Nýdek
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...