– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Ivánek, Lhotka u Frýdlantu nad Ostravicí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Ivánek [Zvětšit - nové okno]
7 0
Umístění: V Beskydech na okraji Lhotky u Frýdku-Místku, na klidném místě u lesa, na kopci u výstupové trasy na Ondřejník. V Lhotce je restaurace, bowling, sauna, krytý bazén, koupaliště. Běžecké lyžování: trasy okolo Ondřejníku (3 km). Sjezdové lyžování: Bílá (28 km). Turistika: Lysá hora (14 km), Pustevny - výstup na Radhošť (41 km). Tipy na výlet: Rožnov pod Radhoštěm (skanzen, lanové centrum) 24 km, zřícenina hradu Hukvaldy 10 km, zřícenina hradu Štramberk 19 km, hrad a zámek Starý Jičín 34 km.
Ubytování: Chalupa pro 7 osob ve 3 pokojích (pokoje jsou 2-lůžkové, u jednoho je možnost přistýlky). Pokoje mají společné soc. zařízení (2x WC, 2x koupelna) a vybavenou kuchyň. Dodržuje se noční klid. K chalupě patří velký pozemek. Možnost venkovního posezení u grilu. Hosté mají zaručené soukromí (majitel zde nebydlí).
Cena: Mimosezona (měsíce 09-06): 4 a více osob 180 Kč/os/noc, 3 osoby 220 Kč/os/noc, 2 osoby 250 Kč/os/noc, min. 2 noci. Letní prázdniny: 10.000 Kč/chata/týden. Silvestr: 15.000 Kč/chata/týden. Připlácí se elektřina podle skutečné spotřeby 5 Kč/kWh. Povlečení i rekreační poplatky jsou v ceně.
Adresa: Chalupa Ivánek, Miroslav Ivánek, Lhotka 135, 739 47 Lhotka u Frýdlantu nad Ostravicí
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Ivánek, Lhotka u Frýdlantu nad Ostravicí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...