– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa, Kamenný Malíkov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa [Zvětšit - nové okno]
6
Umístění: V Kamenném Malíkově, 10 km od Jindřichova Hradce uprostřed krásné krajiny mezi Českou Kanadou a Vysočinou. Okolí: zámek Červená Lhota, Telč, hrad Landštejn, Třeboň, Slavonice. Přírodní koupaliště: Komorník, Ratmírovský rybník. Aquapark v Jindřichově Hradci.
Ubytování: Prostorná chalupa s oploceným, udržovaným pozemkem pro max. 6 osob. Přízemí: obývací pokoj s krbem a kuchyňským koutem, samostatné WC, koupelna (sprchový kout), venkovní prostorná terasa. V poschodí: 3 ložnice (každá se 2 lůžky). Barevná TV + satelit, CD rádio, lednice, el. sporák, varná konvice, mikrovlnka, 2 přímotopy, el. bojler, na terase dřevěný zahradní nábytek, zahrada - ohniště, plastový zahradní nábytek, rošt na grilování, parkování na pozemku chalupy.
Cena: Hlavní sezóna (měsíce 7, 8): 7.000 Kč/chalupa/týden. Vedlejší sezona (měsíce 5, 6, 9, 10): 6.000 Kč/chalupa/týden. Vánoce a Silvestr: po dohodě. V ceně je povlečení, čistící prostředky, palivové dřevo a 50 kWh el. energie.
Adresa: Chalupa, Kamenný Malíkov. Kontaktní: Eva Berounská, Na Hliněnce 463, 378 42 Nová Včelnice.
Poznámky: Chalupa od roku 2015 již neslouží pro ubytování hostů.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa, Kamenný Malíkov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...