– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa, Martinice v Krkonoších

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa [Zvětšit - nové okno]
5
Umístění: Na rozhraní Krkonoš a Podkrkonoší, na konci obce Martinice směrem na Jilemnici. Jilemnice 2 km, Vrchlabí 10 km. Dobré podmínky k běžeckému lyžování, turistice a cykloturistice (cyklostezka hned za chalupou). Obchod 500 m, restaurace 2 km, rybník U Mlejna (bruslení, koupání) 300 m, sjezdovka pro nenáročné přímo v Martinici, další vleky Kozinec 5 km, Benecko a Herlíkovice 15 km. Výlety: ZOO Dvůr Králové, Jilemnice (krytý plavecký bazén), Vrchlabí (vyhlídkové lety), Kněžická chalupa (jízdárna s koňmi).
Ubytování: Zděná chalupa pro 4-5 osob, vhodná pro rodiny. Kuchyňka, el. sporák, lednice, varná konvice, jídelní stůl, krbová kamna, TV, jídelní stůl, gauč (přistýlka), ložnice (4 lůžka), koupelna (vana, umyvadlo, WC), elektrické topení. Před chalupou je částečně oplocená velká zahrada (zahradní nábytek, posezení u ohniště, přenosný gril). Pobyt je možný se psem.
Cena: Léto (30.6.-1.9.) a zima (4.2.-17.3.): 6.200 Kč/chalupa/týden. Mimosezóna: 5.580 Kč/chalupa/týden (v měsíci 09 sleva na 4.300 Kč/týden) nebo 2.000 Kč/chalupa/víkend. Silvestr: 7.900 Kč/chalupa/týden. Připlácí se rekreační poplatek 6 Kč/os/noc a energie dle skutečné spotřeby. U týdenních pobytů je v ceně i povlečení.
Adresa: Chalupa, Martinice v Krkonoších. Provozovatel: Dana Malinová, Masarykovo nám. 20, 509 01 Nová Paka.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa, Martinice v Krkonoších
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...