– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Němečkovi, Bedřichov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa Němečkovi, Bedřichov

Chalupa Němečkovi [Zvětšit - nové okno]
16
Umístění: V klidném prostředí Bedřichova v Jizerských horách nedaleko sjezdovek a běžecké magistrály. Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku, houbaření, rybaření, v zimě pro sjezdové i běžecké lyžování.
Ubytování: Rekonstruovaná chalupa s max. kapacitou 16 osob. Chalupa má 3 pokoje (dva velké s plochou 36 a 30 m2, jeden malý s plochou 17 m2). Každý pokoj má vlastní soc. zařízení, jeden větší pokoj má i kuchyňský kout. Společná vybavená kuchyň s jídelnou, WiFi, lyžárna. Na zahradě u potoka je příjemné posezení s ohništěm a grilem.
Cena: Léto a mimosezóna: 250 Kč/os/noc, děti 3-10 let 200 Kč/noc, příplatek za topení dle skutečné spotřeby, při ubytování jen na 1 noc +100 Kč/os. Zima (měsíce 01-03): 350 Kč/os/noc, děti 3-10 let 300 Kč/noc, veškeré energie jsou v ceně, jen týdenní pobyty. Děti do 3 let 100 Kč/noc. Povlečení je v ceně. Připlácí se rekreační poplatek. Ceny platí při ubytování min. 4 osob ve větších pokojích a min. 2 osob v malém pokoji.
Adresa: Chalupa Bedřichov - Němečkovi, Ariadna Němečková, Bedřichov 1668, 468 12 Bedřichov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Němečkovi, Bedřichov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...