– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa staré babičky, Těrchová - Podrozsutec

?? %

Chalupa staré babičky, Těrchová - Podrozsutec

mob. +421 903 415 162 info@chatyterchova.sk
Chalupa staré babičky [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: Pod Malým Rozsutcom na horskej polosamote Podrozsutec, cez ktorú prechádza zelená turistická značka. Prístup na chatu je možný iba pešo, cca 20 minút (1,5 km) z osady od Podhorských (Podhorskovci), kde je možné parkovať, alebo 1 hodinu po značke od hotela Diery v Bielom Potoku. Do okolitej prírody vedie z chaty množstvo trás. Počas leta si vychutnáte prechádzky pri západe slnka po lúkach blízko chaty.
Ubytování: Chalupa (chata) s kapacitou 8-10 osôb, v ktorej sa vrátite o pár generácií naspäť a skúsite chvíľu bývať ako naši starí rodičia. Chata je zariadená v štýle starých materí, takže použijete suché WC, osprchujete sa v drevenej kadi a navaríte si na klasickom starodávnom sporáku. V podkroví sú dve 3-lôžkové izby. Spoločenská miestnosť s krbovou pieckou a posedením má ďalšie 2 lôžka + 2 prísteľky. V kuchyni je dvojplatnička, chladnička, sporák na drevo a rýchlovarná kanvica. Pri chalupe je odkryté ohnisko so sedením pri potôčiku.
Cena: Leto: 1 noc 53 EUR/chata, 2 a viac nocí 43 EUR/chata/noc (tj. pri 10 osobách 4,30 EUR/os/noc). Zima: 1 noc 63 EUR/chata, 2 a viac nocí 53 EUR/chata/noc. Silvester: 2 a viac nocí 65 EUR/chata/noc. Povinný príplatok na drevo 5 EUR/chata/pobyt. Pes 5 EUR/pobyt. Ceny sú vrátane rekreačného poplatku aj posteľnej bielizne.
Adresa: Chalupa starých materí (chata Pod Rozsutcom), osada Podrozsutec, nad osadou Podhorskovci, Terchová. Prevádzkovateľ: Eva Mičová, Terchová 1136, 013 06 Terchová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa staré babičky, Těrchová - Podrozsutec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby