– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Chalupa u Prostředního rybníka, Lednice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa u Prostředního rybníka, Lednice

Chalupa u Prostředního rybníka [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: Na pravém břehu Prostředního rybníka poblíž Lednice. Prostřední rybník je součástí Národní přírodní rezervace Lednické rybníky. Autobusová zastávka: Hlohovec-Tři Grácie 1,5 km, Lednice 3 km. Nejbližší restaurace a obchody: Lednice 3 km, Hlohovec 3 km, Valtice 4 km. Koupání: rybník Apollo 2 km. Tipy na výlet: zámek Lednice 4 km, zámek Valtice 5,6 km, CHKO Pálava 10 km, Dívčí hrad 18 km, zámek Mikulov 18 km, Dolní Věstonice 29 km.
Ubytování: Prostorná, vkusně zařízená chalupa pro 4-6 osob. V chalupě je obývací pokoj se spacím koutem (manželská postel, 2 přistýlky - rozkládací křeslo a sedačka), ložnice (2 postele), kuchyň (nádobí, el. sporák, trouba, lednice s mrazákem, stůl s židlemi), samostatná komora, společenská místnost, soc. zařízení (koupelna s WC, umyvadlem a sprchou). V chatě je TV, rádio, přímotopy, krbová kamna. Možnost zapůjčení starších kol za poplatek. Chalupa je nekuřácká, není možné ubytování s domácím zvířetem. Venku je rozlehlá okrasná oplocená zahrada (1.000 m2) se zahradním nábytkem a grilem. Parkování dvou aut u chalupy.
Cena: Léto (1.7.-31.8.): 10.200 Kč/chalupa/týden (sobota-sobota). Jaro a podzim (15.4-30.6., 1.9.-31.11.): první 2 noci 3.400 Kč/chalupa/2 noci, každá další noc 1.260 Kč/chalupa/noc, pobyty min. na 2 noci (týdenní pobyt 9.700 Kč/chalupa, tj. při 6 osobách 231 Kč/os/noc). Při pobytu na 2 týdny sleva 10 %. Ceny jsou konečné (vč. ručníků, povlečení, energií a všech poplatků).
Adresa: Chalupa u Prostředního rybníka (chalupa Prostřední rybník), František Bílý, Lednické rybníky - Prostřední rybník, Lednice
Poznámky: Chalupa od roku 2014 není pronajímána veřejnosti.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa u Prostředního rybníka, Lednice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...