– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Rampuše, Liberk - Rampuše

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa Rampuše, Liberk - Rampuše

Chalupa Rampuše [Zvětšit - nové okno]
7
Umístění: V malebné vesničce Rampuše v Orlických horách, na velmi klidném místě s výhledem na rybníček. Silnice k chalupě se udržuje i v zimě. Restaurace Sokolí hnízdo 400 m. V zimě možnost běžkování přímo od chalupy. Lyžařské vleky v okolí: Deštné, Říčky, Zdobnice. V létě jízda na kole, pěší tůry a prohlídky okolních hradů a zámků (Litice, Podštejn, Rychnov, Častolovice).
Ubytování: Nově zrekonstruovaná a luxusně vybavená chalupa pro 6-7 osob. V chalupě je masážní vana pro 5 osob, sauna pro 3 osoby, na zahradě je venkovní bazén s posezením, trampolína, pískoviště, stolní tenis, ruský kulečník. V chalupě jsou tři 2-lůžkové ložnice s TV, dětská postýlka, balkón, 2x WC, 2x sprcha. Společenská místnost s kachlovými kamny, rádio, LCD-TV, DVD, satelit. Plně vybavená kuchyně (lednice, sklokeramický sporák, myčka, kávovar, mikrovlnka, varná konvice). Parkování přímo u chalupy. Pitná voda ze studny.
Cena: Léto (měsíce 07, 08): 12.500 Kč/chalupa/týden (tj. při 6 osobách 298 Kč/os/noc). Zima (měsíce 01-03): 11.000 Kč/chalupa/týden. Mimosezona: 1.583 Kč/chalupa/noc (min. 3 noci) nebo 8.500 Kč/chalupa/týden. Vánoce: 10.000 Kč/chalupa/týden. Silvestr: 20.000 Kč/chalupa/týden. Dítě 3-10 let (jako 7. osoba) 150 Kč/noc. Rekreační poplatek 5 Kč/os/noc (nad 15 let). Připlácí se spotřebovaná elektřina a dřevo.
Adresa: Chalupa Rampuše, Rampuše ev.č. 12, 516 01 Liberk. Provozovatel: Jiří Foršt, Roveň 77, 516 01 Rychnov nad Kněžnou.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Rampuše, Liberk - Rampuše
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...