– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa u Mariana, Runina

91 % (1)

Chalupa u Mariana, Runina

mob. +421 949 839 398 chalupaumariana@gmail.com
Chalupa u Mariana [Zvětšit - nové okno]
12 3
Umístění: V obci Runina v národnom parku Poloniny, priamo pod hlavným hrebeňom pod vrchmi Ďurkovec (1188 m), Riaba skala (1192 m). Snina 34 km (spojenie autobusom). Chata sa nachádza blízko pri kostole.
Ubytování: Chalupa s kapacitou 12 lôžok, pre milovníkov prírody. Ubytovanie je otvorené od 15.3. do 31.10. V každej izbe je vlastné WC, kúpeľňa s teplou vodou, kuchyňa aj pec na drevo.
Cena: Celoročně: 1 noc 12 EUR/os, 2 a viac nocí 9 EUR/os/noc, vo vykurovacej sezóne príplatok 2 EUR/izba/noc. Deti do 4 rokov zdarma. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.
Adresa: Chalupa u Mariana (skôr Chalupa Runina), Dr. Pavel Sisák, Runina 65, 067 65 Topoľa. Kontaktná osoba: Anna Hunčárová.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

91 % (6. 3. 2012, 10.14)
Uživatel zde byl ubytován od 15. října 2010 do 19. října 2010.
Tak sem, do tehle bohem temer zapomenute vesnicky uz jezdime mnoho let, moc se nam tu libi, radi se sem vracime. Takovou atmosferu a tak temne nebe, s jiskricima hvezdama zrejme nemaji nikde na Slovensku. Zvlaste podzim je tu nadherny, kdyz se bukove lesy okolo zbarvi do neskutecnych barev. Turistu velmi malo, cykliste skoro zadni, v lesich boruvky a hriby. Ubytovani v pohode, zadny ctyrhvezdickovy hotel to neni, ale zato velka romantika- topeni drevem, stare kachlaky a pec v kuchyni, joo proste moc fajn tady je! Runina je proste svá...

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa u Mariana, Runina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...