– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chalupa U studánky, Lipová-lázně - Horní Lipová

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa U studánky [Zvětšit - nové okno]
10 7
Umístění: V Jeseníkách, v Horní Lipové, v klidné části lázeňské obce Lipová-lázně. Za chalupou protéká potok Staříč. Autobusová zastávka 100 m, železniční stanice Horní Lipová 800 m. V blízkosti chalupy je restaurace. Lesní bar 3 km. Lyžování: Ski centrum Miroslav 2,9 km, Ramzová 6 km. V zimě jsou v okolí upravované běžecké stopy. Vhodné místo pro cykloturistiku po Jeseníkách a Rychlebských horách.
Ubytování: Chalupa s kapacitou 10 osob. V chalupě je vybavená kuchyň propojená s obývacím pokokojem (2 přistýlky), WC, koupelna se sprchovým koutem, 2 ložnice (1x3, 1x5 lůžek). V zadní části domu se nachází prosklená veranda s posezením, na zahradě za domem je posezení s ohništěm, pískoviště pro děti. Chalupa je součástí nedaleké rodinné biofarmy (koně, ovce, kozy, krávy). Není možné ubytování s domácími zvířaty.
Cena: Léto (měsíce 07-08): týdenní pobyt 9.000 Kč/chalupa/týden, včetně energií. Zima (23.12.-31.3): týdenní pobyt 9.000 Kč/chalupa/týden + spotřebovaná el. energie. Mimosezona: 2-6 nocí 1.200 Kč/chalupa/noc, týdenní pobyt 8.000 Kč/chalupa/týden, včetně energií. Silvestr: dle dohody. Za přistýlky se připlácí 100 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně rekreačního poplatku i povlečení.
Adresa: Chalupa U studánky, Pavel Dian, Horní Lipová ev. č. 37, 790 63 Lipová-lázně
Poznámky: Chalupa od roku 2015 neslouží k ubytování veřejnosti.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

jozef steffek (18. 12. 2014, 14.29)
Dobrý deň, cchem sa opýtať či nemáte dve -tri voľné izby na Silvestra. Sme partia zo Slovenska, ktorá každý rok chodí na Chatu u Rybníčku od 1-eho januára, len radi by sme prišli už na Silvestra a dve izby nám chýbajú. Nepotrebujeme spoločenské priestory, jedine prespať a 1-eho sa presťahujeme k Rybníčku. Dajte mi vedieť Ďakujem Šteffek Jozef

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa U studánky, Lipová-lázně - Horní Lipová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...