– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační chalupa, Turecká

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Rekreační chalupa, Turecká

Rekreační chalupa [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: Vo Veľkej Fatre, asi 100 m pred obcou Turecká v príjemnom a kludnom horskom prostredí, 15 km od Banskej Bystrici. V Tureckej je Ski centrum Turecká, obchod a miestne pohostinstvo (300 m). Velmi dobré podmienky na zimnú (PARK SNOW Donovaly 10 km) a letnú turistiku (hlavné hrebeny Veľkej Fatry sú tu ako na dlani).
Ubytování: Rekreačná chalupa max. pre 8 osôb. V chalupe sa nachádzaju dve samostatné izby pre 2 a 4 osoby, kuchyňa, kúpelka s WC, špajza a predsieň. Chalupa je vhodná pre rodinnú rekreáciu aj na dĺhodobejšie ubytovanie pre menšie pracovné skupiny. Chalupa sa prenajíma vždy celá len pre 1 partiu (súkromie zaručené).
Cena: Leto (01.05.-30.09.): 6 EUR/os/noc, minimálne však za celú chalupu 25 EUR/chata/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc (aj o prázdninách). Zima (01.10.-30.04.): 6,50 EUR/os/noc, minimálne 30 EUR/chata/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pri ubytovaní na 5 a viac nocí celá chalupa 33 EUR/chata/noc (bez ohľadu na počet osôb). Silvester: 80 EUR/chata/noc, min. 4 noci. Ceny sú konečné (obsahujú aj rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc, všetky energie, kúrenie aj posteľnú bielizeň).
Adresa: Rekreačná chalupa Turecká (chata Turecká, rekreačný dom Turecká), Milan Cisárik, Turecká 252, 976 02 Staré Hory
Poznámky: Chata sa od roku 2013 neprenajíma.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační chalupa, Turecká
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...