– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa U Rybníčku, Jetřichovice - Vysoká Lípa

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa U Rybníčku [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: U břehu rybníka v památkově chráněné obci Vysoká Lípa, na hranici národního parku Českosaského Švýcarska v okolí Hřenska. Autobusová zastávka, obchod, restaurace 150 m. V blízkosti chalupy je les a začátky turistických cest na Mariinu vyhlídku, Dolský mlýn, Šaunštejn (Loupežnický hrad), malou i velkou Pravčickou bránu. V blízkosti četné cyklotrasy. Hřensko a soutěsky 12 km.
Ubytování: Klasická roubená chalupa pro max. 12 osob. Dva 2-lůžkové pokoje a jeden 3-lůžkový s přistýlkou. Pokoje mají dvě společné soc. zařízení (na patře a v přízemí), společnou jídelnu a kuchyň. Nabízíme i 4-lůžkový apartmán s vlastním soc. zařízením a kuchyní. Zahrada se zastřešeným posezením a grilem. Čtyři parkovací místa přímo na zahradě. Uzamykatelná místnost pro úschovu kol.
Cena: Letní sezóna: 300 Kč/os/noc. Topná sezóna (dle počasí): 400 Kč/os/noc. Při ubytování jen na 1 noc +100 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platí i při ubytování jen 1 osoby.
Adresa: Chalupa U Rybníčku, Jana Kubešová, Vysoká Lípa 23, 407 16 Jetřichovice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa U Rybníčku, Jetřichovice - Vysoká Lípa
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby