– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Dvě rekreační chalupy U Čecha, Jámy

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Dvě rekreační chalupy U Čecha, Jámy

Dvě rekreační chalupy U Čecha [Zvětšit - nové okno]
18 0
Umístění: Ve středu vesničky Jámy na Vysočině, 6 km od Žďáru nad Sázavou, na pozemku s výhledem na rybník. V Jámách najdete hospodu, zastávku, obchod (100 m). Koupání v nádrži Hlinné 3 km. Tipy na výlet: zámek Žďár, klášter a poutní kostel na Zelené hoře, westernové městečko u Zvole, skanzen Veselý kopec, hrad Pernštejn, turistika a běžkování po Žďárských vrších.
Ubytování: Chalupa č. 1 (10 osob): 4 ložnice (2x2, 2x3 lůžka), dětská postýlka, plně vybavená kuchyně s jídelnou, obývací pokoj s krbem, TV+SAT, 2xWC, koupelna. Chalupa č. 2 (8 osob): ubytování v podkroví (v přízemí bydlí majitel), 2 ložnice (2x4 lůžka), plně vybavená kuchyně s jídelnou, koupelna s rohovou vanou a WC, TV+SAT. Společný dvůr: houpačka, pískoviště, ohniště, bazén, stolní tenis, ruské kuželky. K zapůjčení 5 silničních kol (2 dětská).
Cena: Chalupa č. 1: hlavní sezona (letní prázdniny, Silvestr) 8.300 Kč/chalupa/týden (jen týdenní pobyty), mimo sezonu 6.800 Kč/chalupa/týden nebo 1.100 Kč/chalupa/noc (min. 2 noci). Chalupa č. 2: hlavní sezona (letní prázdniny, Silvestr) 5.500 Kč/chalupa/týden (jen týdenní pobyty), mimo sezonu 4.500 Kč/chalupa/týden nebo 800 Kč/chalupa/noc (min. 2 noci). U obou chalup se připlácí se energie dle skutečné spotřeby. V ceně jsou rekreační poplatky, povlečení i WiFi internet.
Adresa: Rekreační chalupy, Pavel Čech, Jámy 78, okr. Žďár nad Sázavou
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dvě rekreační chalupy U Čecha, Jámy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...