– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata AVC, Oščadnica - Velká Rača

?? %
+421 414 382 129, mob. +421 907 220 867 chataraca@chataraca.sk
Horská chata AVC [Zvětšit - nové okno]
57 0
Umístění: Na horním konci sjezdovky Dedovka na Velké Rači, 150 m od vrcholové stanice sedačkové lanovky, nad rekreační obcí Oščadnica. Přístup k chatě je možný pouze pěšky nebo lanovkou. Nejbližší parkoviště a autobusová zastávka je u spodní stanice lanovky. Vrchol Velké Rače (1.236 m) na hranici s Polskem je vzdálen 1 hodinu chůze. Před chatou jsou dětské atrakce (lanový park), letní bobová dráha atd.
Ubytování: Horská chata s restaurací, wellness a ubytováním až pro 57 osob, nejstarší turistická chata na Kysucích. V chatě je 12 pokojů (3x2, 6x4, 2x5, 1x6 lůžek) se společným soc. zařízením (sprchy, WC) a 1 apartmán (4-lůžkový) s vlastní koupelnou. Vedle chaty je samostatná chatka pro 7 osob s koupelnou. V hlavní chatě je prostorná restaurace, vyhřívaná lyžárna, wellness (jacuzzi, suchá sauna, koupací sud, posilovna). Chata je vhodná i pro školy v přírodě či firemní školení.
Cena: Ceny jsou včetně polopenze! Celoročně mimo Silvestr: 3 a více nocí 39 EUR/os/noc (děti 3-12 let 32 EUR/noc), 1-2 noci 41 EUR/os/noc (děti 3-12 let 34 EUR/noc). V apartmánu +10 EUR/os/noc. Příplatek za oběd (plná penze) 4 EUR. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma. Lyžařské kurzy 28 EUR/os/noc včetně stravy a pitného režimu. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku i povlečení) a platí i při ubytování jen 1 osoby.
Adresa: Chata Rača (dříve Chata AVC, Chata Tatrovka), Dedovka 730 (lyžařský areál Velká Rača), 023 01 Oščadnica. Provozovatel: Chata Rača, s.r.o. Odpovědné osoby: Eva Hečková a Ján Hečko.
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata AVC, Oščadnica - Velká Rača
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...