– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Biatlonová Chata v lomu, Letohrad

?? %

Biatlonová Chata v lomu, Letohrad

mob. +420 725 797 185 (rezervace), +420 602 155 141 (správce) biatlon@orlicko.cz
Biatlonová Chata v lomu [Zvětšit - nové okno]
28 0
Umístění: V biatlonovém areálu Šedivský lom u Letohradu, v podhůří Orlických hor. Cca 1,7 km od centra města, vlakového i autobusové nádraží. Přehrada Pastviny 6 km.
Ubytování: Rekreační chata přednostně pro sportovní skupiny, až pro 28 osob (26 lůžek + 2 přistýlky) v 6 pokojích (3- až 5-lůžkových). Některá lůžka jsou na patrových postelích. Sociální zařízení (WC, sprchy) jsou společná. Kuchyň s možností vlastního vaření. Společenská místnost s krbovými kamny, TV, barem i výčepním zařízenímu, s kapacitou 35 osob. WiFi internet. Regenerační centrum - sauna, vířivka, masáže. Chata je vhodná pro soustředění sportovních klubů, rodinné oslavy, školní výlety, firemní školení i svatby.
Cena: Celoročně: 1-9 osob 300 Kč/os/noc (děti do 14 let 270 Kč/noc), 10 a více osob 270 Kč/os/noc (děti do 14 let 240 Kč/noc), přistýlka 180 Kč/noc, pronájem kuchyňky 330 Kč/noc, pronájem společenské místnosti (včetně baru s pípou) 500 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně energií, všech poplatků, povlečení), zahrnují i pronájem střelnice a kolečkové dráhy a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Chata v Lomu, areál biatlonu Šedivský lom, Šedivská 839, 561 51 Letohrad. Provozovatel: Klub biatlonu Letohrad, p.s. Správkyně chaty: Irena Skotálková. Kontaktní osoba: Pavlína Jantačová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Biatlonová Chata v lomu, Letohrad
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...