– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Chata Nad Lípou, Cejle - Hutě

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata Nad Lípou, Cejle - Hutě

Chata Nad Lípou [Zvětšit - nové okno]
18 5
Umístění: Na Vysočině, na polosamotě Hutě v nadmořské výšce 740 m, poblíž vrcholu Čeřínek. Restaurace 800 m, potraviny 3 km. Asfaltové hřiště (tenis, míčové hry) s občerstvením 800 m. Lyžování: běžkařské tratě a sjezdovka 1 km. Autobus 3 km, vlaková stanice Kostelec u Jihlavy 5 km. Koupání: rybník Dolní Hutě 2 km, koupaliště Nový Rychnov 5 km, aquacentrum Jihlava 12 km. V okolí: Javořice (nejvyšší hora Vysočiny), hrad Roštejn, Telč (UNESCO), poutní místo Křemešník, Jihlava, Pelhřimov.
Ubytování: Dvě chaty. Každá chata má 3 ložnice (2x2, 1x4 lůžka), obývací místnost (1 lůžko), koupelnu s WC, vytápění el. přímotopy. Společná terasa a velká společenská místnost (45 míst, 80 m2) s krbovými kamny, velkou TV, barem (presovač, chlazení s kompresorem), kuchyní (horkovzdušná trouba se sklokeramickou deskou, odsavač par, myčka, mikrovlnka, lednice), WC. Chaty a společenská místnost jsou propojené, ale mají i samostatný vstup. K dispozici je pračka. WiFi připojení v celém areálu.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: 5.000 Kč/chata/noc (max. 18 osob) + každá další noc 2.000 Kč/chata/noc (týdenní pobyt 16.000 Kč). Silvestr: 25.000 Kč/chata/týden. Připlácí se energie dle skutečné spotřeby a rekreační poplatek obci Cejle 5 Kč/os/noc. Pes 50 Kč/noc. Povlečení je v ceně. Bonus: k pobytu sud piva zdarma!
Adresa: Chaty Nad Lípou (chata Nad Lípou), Ladislava Chábová, Cejle - Hutě ev. č. 40, 588 51 Batelov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Nad Lípou, Cejle - Hutě
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...