– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata FEM-STAV, Drienica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chata FEM-STAV, Drienica

Chata FEM-STAV [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: V rekreačnom a lyžiarskom stredisku Drienica-Lysá pri Sabinove. V blízkosti je krytý bazén s welness centrom. Vhodné východisko pre túry do prekrásného pohorí Čergov.
Ubytování: Chata pre max. 15 osôb. Štyri izby (v prízemí 3-lôžková izba, na poschodí 2-lôžková, 3-lôžková a 4-lôžková) a v podkroví miestnosť s matracmi pre 5 ľudí. Spoločenská miestnosť s kuchynkou oddelenou barovým pultom (mikrovlnka, sporák, chladnička, TV+SAT). Spoločná kúpelňa (sprchový kút, WC, umývadlo) v prízemí, aj na poschodí. Ústredné kúrenie, krbová vložka. Parkovanie priamo pri chate.
Cena: Léto: do 12 osôb 78 EUR/chata/noc (tj. pri 12 osobách 6,50 EUR/os/noc), každá ďalšia osoba 6 EUR/noc. Zima: do 12 osôb 85 EUR/chata/noc, každá ďalšia osoba 7 EUR/noc. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku, energií, postelnej bielizne) a platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Chata FEM-STAV, Marcel Feňuš, Drienica 686, 083 01 Sabinov
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata FEM-STAV, Drienica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...