– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Lovecká chata Drobkov - Lesy SR, Blatnica - Dědošova dolina

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (1)

Lovecká chata Drobkov - Lesy SR, Blatnica - Dědošova dolina

Lovecká chata Drobkov - Lesy SR [Zvětšit - nové okno]
13 6
Umístění: V srdci Veľkej Fatry, pod jej najvyšším vrchom Ostredkom, na konci Dedošové doliny. 16 km od Blatnice. Blízkosť hlavného hrebeňa Veľkej Fatry poskytuje dobré podmienky na turistiku.
Ubytování: Dobre vybavená, murovaná chata s vlastnou vodnou turbínou na výrobu elektriny. 13 lôžok v 5 izbách (2x2, 3x3) vykurovaných kachlami a krbovými pieckami. Možnosť spoločného posedenia v hale. Teplá voda, splachovacie WC, sprchovací kút, kuchyňa. Ubytovanie iba v období 01.05. - 15.10.!
Cena: Leto (01.05.-14.09.): 7,20 EUR/os/noc, min. cena objednávky 42,00 EUR/noc, celá chata 67,20 EUR/chata/noc. Poľovná sezóna (15.09.-15.10.): 8,40 EUR/os/noc, min. cena objednávky 50,40 EUR/noc, celá chata 80,40 EUR/chata/noc. Ceny jsou konečné (včetně DPH a všech poplatků).
Adresa: Chata Drobkov, Blatnica - Dedošová dolina, Veľká Fatra. Kontaktná: Alena Némethová, LESY SR, š.p., OZ Žilina, nám. M. R. Štefánika 1, 011 45 Žilina.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (1. 7. 2014, 14.17)
Uživatel zde byl ubytován od 27. června 2014 do 29. června 2014.
Ubytovanie supeeeer. Úvod akcie nič moc - p. Šuška, ktorý nám dával kľúče od chaty sa vyjadril : drevo nie je, veď kúriť nebudete, tráva nie je ( ako každý rok!! ) pokosená. Samozrejme, že zima bola a tak sme sa museli postarať o nejaké to drevo (dreváreň bola úplne prázdna). Ale čo nás najviac dopálilo bolo to, že 6sme si nemohli urobiť ani kávu ani čaj, lebo došla plynová bomba. A keď sme sa dostali na túre k signálu na mobile, tak sme mu zavolali a on, že tak nech sa páči príďte si ju vymeniť!!!!!!!! Ale keď sme sa vrátili z túry, plynová bomba nás už čakala pri chate.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Lovecká chata Drobkov - Lesy SR, Blatnica - Dědošova dolina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...