– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Dudince - Lesy SR, Dudince

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Dudince - Lesy SR [Zvětšit - nové okno]
8
Umístění: V obci Dudince, v kludnom prostredí pri lese, iba 50 m od kúpaliska Dudinka. Dudince (reštaurácia, obchod) 1 km, Šahy 16 km. Krytá plaváreň 200 m. Okolie je vhodné pre turistiku, cykloturistiku, sber hub a rybolov. Zaujímavá miesta v okolí: praveké skalné obydlia Brhlovce 15 km, vodný mlyn Bohunice 20 km, Tekovské múzeum Levice 25 km.
Ubytování: Chata s kapacitou 8 osôb (izby 1x2, 2x3 lôžka). V chate je spoločná kúpelňa (WC, vaňa, teplá voda), kuchyňa (chladnička, riad, mikrovlnka, el. sporák), krb, TV. Pred chatou je ohnisko. Chata je dostupná autom. Možnosť ubytovania so psom.
Cena: Leto (1.5.- 15.10.): 2-lôžková izba 19,00 EUR/izba/noc, 3-lôžková izba 28,50 EUR/izba/noc, celá chata 60,80 EUR/chata/noc. Zima (16.10.-30.4.): 2-lôžková izba 22,80 EUR/izba/noc, 3-lôžková izba 34,20 EUR/izba/noc, celá chata 72,96 EUR/chata/noc. Silvester (26.12.-7.1.): 91,20 EUR/chata/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Chata Dudince, Edita Debrovská, 962 71 Dudince. Prevádzkovateľ: Lesy SR, odštepný závod Levice, LS Plášťovce.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Dudince - Lesy SR, Dudince
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...