– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Edison, Malá Morávka - Karlov pod Pradědem

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Edison [Zvětšit - nové okno]
50 0
Umístění: V Karlově pod Pradědem, 200 m od východiska lyžařských běžeckých tras a 500 m od lanovky se sjzedovkou (zajistíme pernamentky se slevami, zapůjčíme kompletní lyžařské vybavení). V létě možnost horské turistiky a spousta cyklistických tratí. Autobusová zastávka 350 m.
Ubytování: Horská chata s kapacitou 50 lůžek v 11 pokojích. Některé pokoje mají vlastní koupelnu (2x2, 4x3 lůžka), ostatní mají soc. zařízení společné (1x4, 2x5, 1x6, 1x8 lůžek). V chatě je vlastní restaurace, kavárna, bar, společenská místnost (TV, CD, DVD, video, projekční plátno), bezplatný WiFi Internet, kulečník, šipky, fotbálek. Možnost polopenze, připravíme i vegetariánskou stravu. Před chatou je dětské hřiště, venkovní posezení, ohniště, volejbalové hřiště, parkoviště.
Cena: Celoročně: pokoj bez koupelny 270 Kč/os/noc (s polopenzí 395 Kč/os/noc), pokoj se soc. zařízením 290 Kč/os/noc (s polopenzí 450 Kč/os/noc). Rekreační poplatek 18 Kč/os/noc. Nic dalšího se nepřiplácí (v ceně je i povlečení a energie). Ceny jsou platné při ubytování 2 a více osob, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Chata Edison, Karlov pod Pradědem 91, 793 36 Malá Morávka. Kontaktní osoba: Nikol Chrástová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Edison, Malá Morávka - Karlov pod Pradědem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...