– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa Eva, Hladovka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chalupa Eva [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: V dedinke Hladovka na Orave, 4 km od hraničného prichodu do Poľska Suchá Hora. V blízkom okolí sú termálne kúpaliská (Oravice 10 km), lyžiarske strediská (Vitanová 5 km), cyklotrasy a možnosti turistiky (Západné Tatry - Roháče, Zakopané).
Ubytování: Novopostavený domček v roku 2015. Dom má kapacitu 13 lôžok v 4 izbách (1x2, 1x3, 2x4 postele, možnosť prísteľky pre 3-lôžkovú izbu). Pre každú izbu je vlastná samostatná kúpelňa (WC, sprcha). V domčeku je kompletne vybavená kuchyňa (plynový sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), TV, WiFi. Na záhrade je altánok s grilom, pieskovisko a šmýkľavka pre deti. Parkovanie pri dome. Možnosť prenájmu jednotlivých izieb aj celého domčeka.
Cena: Leto: 1 noc 8 EUR/os, 2 noci 7 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 6 EUR/os/noc. Zima: 2 noci 8 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 7 EUR/os/noc. Silvester (26.12.-02.01.): 10 EUR/os/noc, min. 3 noci. Ceny sú konečné (vrátane energií, všetkých poplatkov aj posteľnej bielizne) a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Dom Eva (chata Eva), Eva Harmatová, Hladovka 12, 027 13 Hladovka
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa Eva, Hladovka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...