– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Horská chata Gírová, Bukovec - Gírová

?? %

Horská chata Gírová (775 m), Bukovec - Gírová

mob. +420 739 963 210 infochatagirova@gmail.com
Horská chata Gírová [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: Pod vrcholkem Gírová, uprostřed hor a v dosahu civilizace, na červeně značené hřebenové trase mezi Mosty u Jablunkova a Hrčavou. Udržované běžecké tratě, značené cyklostezky, pěší hřebenové túry, kouzelné výlety přírodou, koupání (1,4 km), tobogán s bazénem (6 km), noční lyžování (Mosty u Jablunkova, 3 km), Hrčavský kostelík z 16. stol. (5 km), Trojmezí (7 km), Jablunkov (kino, koncerty atd.).
Ubytování: Horská chata s atmosférou dávných Beskyd, s kapacitou 30 lůžek a vlastní restaurací. Pokoje jsou 2-, 3-, 4-, 5- a 6-lůžkové. WiFi internet. Útulná hospůdka s výčepem a domácím jídlem, možnost konání společenských akcí. Možnost zchlazení v bazénu (protipožární nádrž). Chata je vhodná i pro školy v přírodě.
Cena: Celoročně: 540 Kč/os/noc, pokoj v podkroví 450 Kč/os/noc, děti do 12 let 360 Kč/noc, pes 150 Kč/noc. Snídaně 130 Kč (děti do 12 let 85 Kč). Rekreační poplatek 28 Kč/os/noc. Použití ohniště 50 Kč/os. Vývoz od zastávky Markov 150 Kč/os. Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc.
Adresa: Horská chata Gírová (turistická chata Girova), Bukovec 134 (vrch Gírová), pošta 739 98 Mosty u Jablunkova. Chataři: Marie Malyjurková a Petr Malyjurek.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Horská chata Gírová, Bukovec - Gírová
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...