– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Hábovka, Harrachov - Nový Svět

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

20 % (6)
Chata Hábovka [Zvětšit - nové okno]
22 0
Umístění: V západních Krkonoších, na okraji turistického střediska Harrachov, u lesa v části Nový Svět. Nedaleko je autobusová zastávka a zastávka ski busu. Vlaková stanice Harrachov 2,1 km (spojení i do Polska). Skiareál Harrachov 1,7 km. Koupaliště 2,3 km. Bobová dráha Happy World 1 km. V Harrachově je Ski muzeum, Hornické muzeum, Muzeum skla, tenisové kurty, golfové hřiště. Zajímavostí je ozubnicová železniční dráha mezi Tanvaldem a Harrachovem.
Ubytování: Typická krkonošská chalupa upravená na penzion s 2- až 5-lůžkovými pokoji. Společná kuchyň a společenská místnost (TV+SAT, video), prostor pro odkládání lyží, společné soc. zařízení. V chatě je vlastní restaurace. Před chatou je ohniště, gril, posezení (zahradní nábytek).
Cena: Jaro (měsíce 03-06): 230 Kč/os/noc. Léto (měsíce 07-08): 260 Kč/os/noc. Podzim (měsíce 09-10): 200 Kč/os/noc. Zima (měsíce 11-02): 350 Kč/os/noc. Silvestr: 450 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 17 Kč/os/noc. Pes, kočka 30 Kč/noc. WiFi 20 Kč/pokoj/den. Lednice 20 Kč/pokoj/den. Neobsazené lůžko 50 Kč/noc. Slevy pro děti, studenty a důchodce. Ceny jsou včetně snídaně a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Chata Hábovka (chalupa Hábovka), Petr Hajný, Nový Svět 55, 512 46 Harrachov
Poznámky: Chata je od roku 2013 nabízena k prodeji, zde uvedený nájemce již na chatě nepracuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(5. 10. 2013, 18.29)
Sehr geehrte Damen und Herren, ich suche eine Unterkunft für 2 Personen in der Nähe vom Ferienhaus Marie für die Zeit vom 01.-08.02.2014. Direkt hinter dem Ferienaus Marie hatten wir bei Familie Kopác schon einmal ein Zimmer. Können Sie mir helfen, ich brauche die E-Mail Adresse von Familie Kopác. Diese habe ich leider verlegt. Herzliche Grüße aus Deutschland Elke Kahl
(9. 12. 2012, 13.11)
Dobrý den,na chatu jsme plánovali jet,ale dostali jsme informaci,že je mimo provoz.Proto nemůžu hodnotit,ale jsem z názorů řekněme rozladěná,i když za 800,-za osobu na týden jsem neviděla asi ani neuvidím....S pozdravem Prášková
(17. 5. 2012, 20.41)
Vážená paní, nebudu a nechci Vám nic vyvracet, ale ubohost a závist dělá z lidí nepřítele , jsem rád , že mezi ně nepatřím. Přeji Vám vše dobré.
10 % (17. 5. 2012, 18.50)
Uživatel zde byl ubytován od 1. ledna 2012 do 17. května 2012.
Tak na Hábovku už nikdy v životě. Především díky jednání pana správce, resp. majitele, který se za ubohého správce (který o ničem nerozhoduje) jen schovává. Slib levného ubytování neberte vůbec vážně, neboť cena se se vším všudy (nájem, spotřeby, atd.) vyšplhá na cenu v místě obvyklou - takže hovořit o výhodné ceně je velmi nemístné. Navíc lákavý popis chaty je od pravdy hodně vzdálen, zařízení je staré, těsně před a nebo po době použitelnosti... Zkrátka a dobře - MY na Hábovku už nikdy nepojedeme a ani ji nikomu nechceme doporučit (snad ani nepříteli...).
(12. 3. 2012, 16.32)
Dobrý den, opravdu Váš názor nesmažu není to nutné, jsem rád za každý názor,jen pár slov k Vašemu ubytování, nenapsala jste, že ubytování jste měli za pár korun , chata je stará a tím i vybavení je starší. Paní která vše objednávala o všem věděla a chatu viděla tři měsíce předem. Nenutil jsem a nenutím nikoho se zde ubytovat, pokud hledáte chalupu kde prkna nevržou a nábytek je nový musíte shánět o třídu výše , ale pochybuji ,že za 784Kč na týden pro osobu ,můžete očekávat přepych. Kabel od TV a DVD se přehazovat musí protože ke staré chatě patří stará televize a ta má jen jeden scart. El. je opravdu drahá a provoz kotlů je velmi finančně zatížen pro mě i pro Vás. Chatu mám rok a nechat udělat komín v národním parku je papírově velmi náročné , ale v příštím roce se bude topit už na dřevo. Drahá paní vážím si každého názoru a proto za něj děkuji, věřím , že ne všichni hosté mají stejný názor jako vy a proto zvu s celého srdce všechny co si chtějí udělat svůj názor. Přeji krásný den všem. Petr Hajný
30 % (12. 3. 2012, 12.50)
Uživatel zde byl ubytován od 25. února 2012 do 10. března 2012.
Ráda bych se podělila o zkušenost s touto chalupou. Na první pohled pěkná, vybavená. Ale po nějaké době zjistíte, že je všechno staré a těsně před koncem doby použitelnosti. Židle rozkývané, každé prkno vrže, DVD, video a televize jdou pustit až po telefonickém rozhovoru s panem majitelem, který nám prozradí, že musíme přehazovat vzadu kabel při každé změně... To vše by člověk ještě přežil. Ale chalupa není zateplená, takže táhne zima z každé škvírky, elektrikou protopíte vlastní kalhoty a to jen na 17°C... Navíc jednání pana majitele by zasloužilo hodnocení zvlášť. Protože když Vám někdo opakuje, že Vás nechce ošidit, něco na tom bude. První cenová nabídka, se kterou jsme chalupu objednali, byla několik týdnů před konanou akcí navýšena. Spousta informací od majitele byla lživá a nekorektní, bylo by to na dlouhé rozepisování. Každopádně, pokud plánujete objednat si chalupu v Harrachově pro uzavřenou společnost, tuto Vám rozhodně NEDOPORUČUJI!!!!! Pane Hajný, doufám, že tento příspěvek brzy nesmažete :-))

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Hábovka, Harrachov - Nový Svět
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...