– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Chata Horalka, Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou

?? %
mob. +420 777 251 515 chaty1@seznam.cz
Chata Horalka [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V Koutech nad Desnou u lesa, naproti 6-sedačkové lanovce, mimo hlavní komunikaci. Restaurace 200 m, bus 200 m, vlak 2 km, vleky 150 m. U Koutů můžete využít horské minikáry a koloběžky, podívat se na vodopády Borovém potoce. V blízkosti známý rekreační areál Červenohorské Sedlo. Krytý bazén s protiproudem v Koutech 2 km, termální bazény ve Velkých Losinách (35°C) 8 km.
Ubytování: Stylově zařízená bývalá myslivecká chalupa pro 12 osob. Pěkné stylové vybavení, velký obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, lednice, mraznička, el. sklokeramický sporák, mikrovlnka, varná konvice, myčka nádobí, krbová kamna, sedací souprava, TV-LCD. Tři 4-lůžkové ložnice. Dětská postýlka. 2x WC, sprcha. V chatě je el. topení (akumulačky). WiFi. Zastřešená veranda s posezením. Vnitřní herna (stolní tenis). Krytá pergola s krbem, gril, zahradní nábytek, skluzavka, trampolína, houpačky. Majitel v chatě nebydlí.
Cena: Léto (1.7.-31.8.): 15.000 Kč/chata/týden (při 12 osobách 179 Kč/os/noc). Zima (1.2.-18.3.): 17.000 Kč/chata/týden. Vánoce: 10.000 Kč/chata/pobyt (max. týden). Silvestr: na dotaz, pouze týdenní pobyty. Mimosezóna: 2 noci 6.000 Kč/chata/pobyt, každá další noc 1.000 Kč/chata/noc, týdenní pobyt 10.000 Kč/chata/týden. Rekreační poplatek 35 Kč/os/noc (jen dospělí). Připočítává se elektřina (cca 100-400 Kč/noc) a dřevo podle skutečné spotřeby. Povlečení se neposkytuje.
Adresa: Chata Horalka, Kouty nad Desnou 47, 788 11 Loučná nad Desnou. Provozovatel: Radoslav Klimeš.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Horalka, Loučná nad Desnou - Kouty nad Desnou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...