– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Hořec na Martinských holích, Martin - Martinské hole

?? %

Chata Hořec na Martinských holích (1.257 m), Martin - Martinské hole

Malá Fatra / Martinské hole / Turec
mob. +421 908 961 398 kstturiec@kstturiec.sk
Chata Hořec na Martinských holích [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V horskom stredisku Martinské hole. Pešo je dostupná z konečnej zastávky MHD Martin - Stráne (500 m n.m., dĺžka výstupu žltou značkou cca 2,5 hodiny). Osobným autom prístup po asfaltovej ceste z Vrútok (10 km). Z Martinských holí je nádherný výhľad na panorámu Veľkej Fatry, Krivánsku Malú Fatru a celú Turčiaskú kotlinu. Z chaty je možné robiť vychádzky na vrch Krížava a Minčol s pokračovaním až do Strečna. Smerom na juh hrebeňom na Veľkú lúku, Veterné, Hornú lúku, Hnilickú Kýčeru až Kľak.
Ubytování: Horská chata s príležitostnou prevádzkou a kapacitou 20 lôžok. V prízemí je vkusne zariadená kuchyňa (elektrická varná platňa a rúra, mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica) a spoločenská miestnosť (35 miest, TV, peletové kachle - zdroj tepla), dve izby (3+4 lôžka), sociálne zariadenia (sprchy a WC) a izba správcu chaty. V podkroví sú dve izby (6+7 lôžok). Terasa s posedením, ohnisko. Chatár nie je v chate stále prítomný, pobyty sú možné iba po objednávke.
Cena: Zima (1.10.-31.3.): víkend (piatok-pondelok) 18 EUR/os/noc (s vlastným spacím vakom 13 EUR/os/noc), v týždni 15 EUR/os/noc (s vlastným spacím vakom 10 EUR/os/noc), min. 6 osôb, min. 2 noci. Dieťa 4-10 rokov 8-10 EUR/noc (s vlastným spacím vakom 5-7 EUR/os/noc). Silvester (24.12.-2.1.): príplatok 50 %. Zľavy pre členov KST a JK Speleo Turiec. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, elektriky, vody, dreva).
Adresa: Horská chata Horec (turistická chata Horec, bývalá Malá chata), Martinské hole 6399, 036 01 Martin - Podháj. Majiteľ: Klub slovenských turistov Turiec (KST Turiec), ul. A. Kmeťa 26, 036 01 Martin. Kontaktná osoba: Jozef Haráni, predseda KST Turiec.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Hořec na Martinských holích, Martin - Martinské hole
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby