– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata U Mlýna, Vepříkov u Chotěboře

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

80 % (1)
Chata U Mlýna [Zvětšit - nové okno]
6 0
Umístění: Na samotě u Jilemského rybníka, na kraji lesa, mezi obcemi Vepříkov a Jilem. Přístup z Vepříkova 3 km po modré značce, možný i příjezd autem. Ve Vepříkově je prodejna potravin a hospoda. Možnost koupání v Jilemském rybníce nebo v lomu Borek (7 km). Město Chotěboř 9 km. Přehrada Seč 15 km.
Ubytování: Chata bez elektřiny, s lokálním topením, max. pro 6 osob. V přízemí chaty je kuchyň s jídelním koutem a 2 lůžka. V podkroví jsou 3 lůžka. Vaření na vařiči (propan-butan). Posezení u ohně. Pitná voda z nedaleké zakryté studánky. Chata je standardně v provozu jen mimo topnou sezónu (přes zimu po dohodě).
Cena: Léto a mimosezóna: 2 noci 200 Kč/os/noc (min. 2 osoby), 3 a více nocí 150 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby v chatce). Zima (topná sezóna): 2 a více nocí 200 Kč/os/noc (min. 2 osoby). Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení, dřeva i plynu).
Adresa: Chata U Mlýna, Jilemský rybník, katastrální území obce Jilem, příjezd k chatě od obce Vepříkov. Provozovatel: Jaroslav Remar. Kontaktní osoba: Petr Linhart.
Poznámky: Chata v roce 2019 změnila majitele a již se veřejnosti nepronajímá.
Aktualizace: 1. září 2019
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

80 %Miloslav (28. 10. 2018, 09.04)
Uživatel zde byl ubytován od 19. října 2018 do 21. října 2018.
Ubytování pro nenáročné, kteří si umějí vychutnat okolní přírodou. Chatička dobře vybavená. Rozhodně doporučuji k pobytu, ubytování na kraji lesa, moznost opékání, grilování a i uzení. WC tradiční v kadibudce. Voda z nedaleké udržované studánky. Majitel velmi pohodový a vstřícný. Není co tomu to ubytovani vytknout.
Poměr cena / kvalita50 %Čistota70 %Personál80 %Okolní prostředí90 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata U Mlýna, Vepříkov u Chotěboře
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...